Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.05.2023 |
Název | Doble out |
Rozhodčí | Lamka Josef |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | O pohár Cukrárny |
Místo | Cukrárna, Náchod |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Honsnejman Václav [CZE012396] | |
Kábrt Michal [CZE053920] | |
Koucký Petr [CZE070736] | |
Lamka Josef [CZE055816] | |
Lytka Ivan [CZE068056] | |
Obst Petr [CZE071415] | |
Pavlista Zdeněk [CZE040444] | |
Pozděna Petr [CZE071061] | |
Semerák Tomáš [CZE018712] | |
Strnad Milan [CZE013868] | |
Štim Jan [CZE024413] |
1Doble out--:--
Žádné utkání
2Doble out--:--
Žádné utkání
- Kábrt Michal0
Strnad Milan 1 Kábrt Michal 2
Lamka Josef 1 Strnad Milan 2
Semerák Tomáš 1 Lamka Josef 2 Strnad Milan 2 Honsnejman Václav 0
Semerák Tomáš 2 Koucký Petr 1 Strnad Milan 2 Obst Petr 1
Semerák Tomáš 2 Pavlista Zdeněk 1 Volný_los 0 Koucký Petr 1 Štim Jan 1 Strnad Milan 2 Obst Petr 2 Lytka Ivan 0
Volný_los 0 Semerák Tomáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Štim Jan 1 Obst Petr 1 Volný_los 0
Lytka Ivan 1 Volný_los 0 Semerák Tomáš 1 Kábrt Michal 2 Strnad Milan 1 Volný_los 0 Lamka Josef 1 Volný_los 0 Koucký Petr 1 Volný_los 0 Štim Jan 0 Honsnejman Václav 2 Obst Petr 0 Pozděna Petr 2 Pavlista Zdeněk 1 Volný_los 0
Lytka Ivan 0 Kábrt Michal 2 Strnad Milan 1 Lamka Josef 2 Koucký Petr 0 Honsnejman Václav 2 Pozděna Petr 2 Pavlista Zdeněk 0
Kábrt Michal 2 Lamka Josef 0 Honsnejman Václav 0 Pozděna Petr 2
Kábrt Michal 0 Pozděna Petr 2
Pozděna Petr 0 Kábrt Michal 2
Pozděna Petr 0 Kábrt Michal 2
- Kábrt Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kábrt Michal [CZE053920] |
2. | Pozděna Petr [CZE071061] |
3. | Strnad Milan [CZE013868] |
4. | Lamka Josef [CZE055816] |
5. | Semerák Tomáš [CZE018712] |
5. | Honsnejman Václav [CZE012396] |
7. | Koucký Petr [CZE070736] |
7. | Obst Petr [CZE071415] |
9. | Lytka Ivan [CZE068056] |
9. | Štim Jan [CZE024413] |
9. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kábrt Michal [CZE053920] |
2. | Pozděna Petr [CZE071061] |
3. | Strnad Milan [CZE013868] |
4. | Lamka Josef [CZE055816] |
5. | Semerák Tomáš [CZE018712] |
5. | Honsnejman Václav [CZE012396] |
7. | Koucký Petr [CZE070736] |
7. | Obst Petr [CZE071415] |
9. | Lytka Ivan [CZE068056] |
9. | Štim Jan [CZE024413] |
9. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
Tento turnaj nemá přihlášky online