Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.05.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Doubrava Miloslav |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Šipkování v Papiňáku |
Místo | DcMcPuppin, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blažek Ladislav [CZE072987] | |
Bujok Daniel [CZE076350] | |
Čonka René [CZE069847] | |
Doubrava Miloslav [CZE046092] | |
Irimičuková Ludmila [CZE067790] | |
Kastner Morris Michaela [CZE073256] | |
Mlýnek Marek [CZE071411] | |
Novák Roman [CZE022974] | |
Padych Michal [CZE061682] | |
Řezanka František [CZE063697] | |
Šimek Dušan [CZE021137] | |
Truhlík Dejan [CZE069495] | |
Ulvr Martin [CZE051414] | |
Vašíček Milan [CZE072986] | |
Vyhlas Jan [CZE061683] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
- Čonka René0
Čonka René 2 Padych Michal 1
Šimek Dušan 0 Čonka René 2
Šimek Dušan 2 Irimičuková Ludmila 0 Čonka René 2 Vašíček Milan 0
Šimek Dušan 2 Blažek Ladislav 0 Čonka René 2 Novák Roman 0
Bujok Daniel 0 Šimek Dušan 2 Blažek Ladislav 2 Řezanka František 1 Čonka René 2 Vyhlas Jan 1 Novák Roman 2 Mlýnek Marek 0
Volný_los 0 Bujok Daniel 1 Truhlík Dejan 1 Blažek Ladislav 2 Čonka René 2 Kastner Morris Michaela 0 Ulvr Martin 1 Novák Roman 2
Mlýnek Marek 1 Volný_los 0 Bujok Daniel 0 Irimičuková Ludmila 2 Truhlík Dejan 1 Padych Michal 2 Blažek Ladislav 0 Vyhlas Jan 2 Řezanka František 2 Čonka René 1 Vašíček Milan 2 Kastner Morris Michaela 0 Ulvr Martin 1 Šimek Dušan 2 Doubrava Miloslav 2 Novák Roman 0
Mlýnek Marek 1 Irimičuková Ludmila 2 Padych Michal 2 Vyhlas Jan 1 Řezanka František 1 Vašíček Milan 2 Šimek Dušan 0 Doubrava Miloslav 2
Irimičuková Ludmila 0 Padych Michal 2 Vašíček Milan 0 Doubrava Miloslav 2
Padych Michal 0 Doubrava Miloslav 2
Doubrava Miloslav 1 Čonka René 0
- Doubrava Miloslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
2. | Čonka René [CZE069847] |
3. | Padych Michal [CZE061682] |
4. | Šimek Dušan [CZE021137] |
5. | Irimičuková Ludmila [CZE067790] |
5. | Vašíček Milan [CZE072986] |
7. | Blažek Ladislav [CZE072987] |
7. | Novák Roman [CZE022974] |
9. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
9. | Vyhlas Jan [CZE061683] |
9. | Řezanka František [CZE063697] |
9. | Bujok Daniel [CZE076350] |
13. | Truhlík Dejan [CZE069495] |
13. | Kastner Morris Michaela [CZE073256] |
13. | Ulvr Martin [CZE051414] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
2. | Čonka René [CZE069847] |
3. | Padych Michal [CZE061682] |
4. | Šimek Dušan [CZE021137] |
5. | Irimičuková Ludmila [CZE067790] |
5. | Vašíček Milan [CZE072986] |
7. | Blažek Ladislav [CZE072987] |
7. | Novák Roman [CZE022974] |
9. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
9. | Vyhlas Jan [CZE061683] |
9. | Řezanka František [CZE063697] |
9. | Bujok Daniel [CZE076350] |
13. | Truhlík Dejan [CZE069495] |
13. | Kastner Morris Michaela [CZE073256] |
13. | Ulvr Martin [CZE051414] |
Tento turnaj nemá přihlášky online