Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.05.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Kutzler Martin |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Cowhand Cup Dušníky |
Místo | Cowhand klub, Dušníky 90 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Andrle Antonín [CZE069141] | |
Douša Miloslav [CZE001135] | |
Eder Martin [CZE065812] | |
Fidler Ladislav [CZE016681] | |
Fidlerová Romana [CZE049869] | |
Hájek Tomáš [CZE036305] | |
Končický Petr [CZE002068] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Krotík Boleslav [CZE001129] | |
Malina Robert [CZE031336] | |
Pallas Pavel [CZE009061] | |
Panoš Ondřej [CZE068972] | |
Panoš Václav [CZE064144] | |
Panošová Veronika [CZE068690] | |
Stuchlý Lukáš [CZE054954] | |
Zelinka Štěpán [CZE052366] |
1501DO--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
3501DO--:--
Žádné utkání
- Eder Martin0
Eder Martin 1 Zelinka Štěpán 0
Eder Martin 1 Panoš Ondřej 0
Eder Martin 1 Krotík Boleslav 0 Malina Robert 0 Panoš Ondřej 1
Eder Martin 1 Fidler Ladislav 0 Malina Robert 1 Fidlerová Romana 0
Eder Martin 1 Pallas Pavel 0 Panošová Veronika 0 Fidler Ladislav 1 Panoš Václav 0 Malina Robert 1 Fidlerová Romana 1 Košťál Roman 0
Eder Martin 1 Andrle Antonín 0 Panošová Veronika 1 Douša Miloslav 0 Stuchlý Lukáš 0 Panoš Václav 1 Končický Petr 0 Fidlerová Romana 1
Eder Martin 0 Košťál Roman 1 Andrle Antonín 0 Krotík Boleslav 1 Panošová Veronika 0 Malina Robert 1 Zelinka Štěpán 1 Douša Miloslav 0 Stuchlý Lukáš 0 Panoš Ondřej 1 Fidler Ladislav 1 Panoš Václav 0 Končický Petr 0 Pallas Pavel 1 Hájek Tomáš 1 Fidlerová Romana 0
Košťál Roman 0 Krotík Boleslav 1 Malina Robert 0 Zelinka Štěpán 1 Panoš Ondřej 1 Fidler Ladislav 0 Pallas Pavel 0 Hájek Tomáš 1
Krotík Boleslav 0 Zelinka Štěpán 1 Panoš Ondřej 0 Hájek Tomáš 1
Zelinka Štěpán 0 Hájek Tomáš 1
Hájek Tomáš 1 Eder Martin 0
- Hájek Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Tomáš [CZE036305] |
2. | Eder Martin [CZE065812] |
3. | Zelinka Štěpán [CZE052366] |
4. | Panoš Ondřej [CZE068972] |
5. | Krotík Boleslav [CZE001129] |
5. | Malina Robert [CZE031336] |
7. | Fidler Ladislav [CZE016681] |
7. | Fidlerová Romana [CZE049869] |
9. | Košťál Roman [CZE040573] |
9. | Panoš Václav [CZE064144] |
9. | Panošová Veronika [CZE068690] |
9. | Pallas Pavel [CZE009061] |
13. | Andrle Antonín [CZE069141] |
13. | Douša Miloslav [CZE001135] |
13. | Stuchlý Lukáš [CZE054954] |
13. | Končický Petr [CZE002068] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Tomáš [CZE036305] |
2. | Eder Martin [CZE065812] |
3. | Zelinka Štěpán [CZE052366] |
4. | Panoš Ondřej [CZE068972] |
5. | Krotík Boleslav [CZE001129] |
5. | Malina Robert [CZE031336] |
7. | Fidler Ladislav [CZE016681] |
7. | Fidlerová Romana [CZE049869] |
9. | Košťál Roman [CZE040573] |
9. | Panoš Václav [CZE064144] |
9. | Panošová Veronika [CZE068690] |
9. | Pallas Pavel [CZE009061] |
13. | Andrle Antonín [CZE069141] |
13. | Douša Miloslav [CZE001135] |
13. | Stuchlý Lukáš [CZE054954] |
13. | Končický Petr [CZE002068] |
Tento turnaj nemá přihlášky online