Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.04.2023 |
Název | ČDS Cup IV. 17.kolo |
Rozhodčí | Doubravová Tereza |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc IV. |
Místo | Pivnice Zenit, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dorazilová Jitka [CZE053572] | |
Doubravová Tereza [CZE060092] | |
Erben Pavel [CZE064667] | |
Faltýnek Martin [CZE075240] | |
Fiala Milan [CZE051640] | |
Magyar Štěpán [CZE027540] | |
Mazánek David [CZE065982] | |
Motáň Stanislav [CZE059031] | |
Protivánek Michal [CZE073681] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Tögel Jan [CZE021061] | |
Vatrt Miroslav [CZE062970] |
1ČDS Cup IV. 17.kolo--:--
Žádné utkání
2ČDS Cup IV. 17.kolo--:--
Žádné utkání
3ČDS Cup IV. 17.kolo--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Mazánek David0
Vatrt Miroslav 0 Mazánek David 2
Magyar Štěpán 1 Vatrt Miroslav 2
Motáň Stanislav 0 Magyar Štěpán 2 Vatrt Miroslav 2 Erben Pavel 1
Motáň Stanislav 2 Dorazilová Jitka 1 Tögel Jan 0 Vatrt Miroslav 2
Faltýnek Martin 0 Motáň Stanislav 2 Dorazilová Jitka 2 Fiala Milan 0 Protivánek Michal 0 Tögel Jan 2 Vatrt Miroslav 2 Doubravová Tereza 0
Volný_los 0 Faltýnek Martin 1 Dorazilová Jitka 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Protivánek Michal 1 Vatrt Miroslav 1 Volný_los 0
Doubravová Tereza 1 Volný_los 0 Magyar Štěpán 2 Faltýnek Martin 0 Špunda Michal 2 Dorazilová Jitka 0 Tögel Jan 1 Volný_los 0 Fiala Milan 1 Volný_los 0 Mazánek David 2 Protivánek Michal 1 Vatrt Miroslav 1 Erben Pavel 2 Motáň Stanislav 1 Volný_los 0
Doubravová Tereza 0 Magyar Štěpán 2 Špunda Michal 2 Tögel Jan 0 Fiala Milan 0 Mazánek David 2 Erben Pavel 2 Motáň Stanislav 1
Magyar Štěpán 0 Špunda Michal 2 Mazánek David 2 Erben Pavel 1
Špunda Michal 2 Mazánek David 0
Špunda Michal 2 Mazánek David 0
- Špunda Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Špunda Michal [CZE046073] |
2. | Mazánek David [CZE065982] |
3. | Vatrt Miroslav [CZE062970] |
4. | Magyar Štěpán [CZE027540] |
5. | Motáň Stanislav [CZE059031] |
5. | Erben Pavel [CZE064667] |
7. | Dorazilová Jitka [CZE053572] |
7. | Tögel Jan [CZE021061] |
9. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
9. | Protivánek Michal [CZE073681] |
9. | Fiala Milan [CZE051640] |
9. | Faltýnek Martin [CZE075240] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Špunda Michal [CZE046073] |
2. | Mazánek David [CZE065982] |
3. | Vatrt Miroslav [CZE062970] |
4. | Magyar Štěpán [CZE027540] |
5. | Motáň Stanislav [CZE059031] |
5. | Erben Pavel [CZE064667] |
7. | Dorazilová Jitka [CZE053572] |
7. | Tögel Jan [CZE021061] |
9. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
9. | Protivánek Michal [CZE073681] |
9. | Fiala Milan [CZE051640] |
9. | Faltýnek Martin [CZE075240] |
Tento turnaj nemá přihlášky online