Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.04.2023 |
Název | DKO 501 DO |
Rozhodčí | Duras Jan |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Benešovský medvěd |
Místo | MSK klub, Benešov nad Ploučnicí |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beznoska Miloš [CZE033857] | |
Daňková Alena [CZE074982] | |
Duras Jan [CZE050613] | |
Jahodová Monika [CZE069534] | |
Janský Jiří [CZE038847] | |
Krumpolec Petr [CZE034155] | |
Pinc Vladimír [CZE024628] | |
Sůra Jiří [CZE031244] | |
Urban Pavel [CZE042100] | |
Žižka Roman [CZE070045] |
1DKO 501 DO--:--
Žádné utkání
2DKO 501 DO--:--
Žádné utkání
- Pinc Vladimír0
Jahodová Monika 0 Pinc Vladimír 2
Jahodová Monika 2 Krumpolec Petr 1
Jahodová Monika 2 Sůra Jiří 0 Krumpolec Petr 2 Žižka Roman 0
Jahodová Monika 2 Daňková Alena 0 Krumpolec Petr 2 Urban Pavel 0
Beznoska Miloš 0 Jahodová Monika 2 Volný_los 0 Daňková Alena 1 Volný_los 0 Krumpolec Petr 1 Duras Jan 0 Urban Pavel 2
Volný_los 0 Beznoska Miloš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Duras Jan 1 Volný_los 0
Urban Pavel 1 Volný_los 0 Beznoska Miloš 1 Janský Jiří 2 Krumpolec Petr 1 Volný_los 0 Sůra Jiří 1 Volný_los 0 Daňková Alena 1 Volný_los 0 Pinc Vladimír 1 Volný_los 0 Žižka Roman 2 Duras Jan 1 Jahodová Monika 1 Volný_los 0
Urban Pavel 0 Janský Jiří 2 Krumpolec Petr 0 Sůra Jiří 2 Daňková Alena 0 Pinc Vladimír 2 Žižka Roman 2 Jahodová Monika 1
Janský Jiří 2 Sůra Jiří 0 Pinc Vladimír 2 Žižka Roman 1
Janský Jiří 2 Pinc Vladimír 1
Janský Jiří 2 Pinc Vladimír 0
- Janský Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janský Jiří [CZE038847] |
2. | Pinc Vladimír [CZE024628] |
3. | Jahodová Monika [CZE069534] |
4. | Krumpolec Petr [CZE034155] |
5. | Sůra Jiří [CZE031244] |
5. | Žižka Roman [CZE070045] |
7. | Daňková Alena [CZE074982] |
7. | Urban Pavel [CZE042100] |
9. | Duras Jan [CZE050613] |
9. | Beznoska Miloš [CZE033857] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janský Jiří [CZE038847] |
2. | Pinc Vladimír [CZE024628] |
3. | Jahodová Monika [CZE069534] |
4. | Krumpolec Petr [CZE034155] |
5. | Sůra Jiří [CZE031244] |
5. | Žižka Roman [CZE070045] |
7. | Daňková Alena [CZE074982] |
7. | Urban Pavel [CZE042100] |
9. | Duras Jan [CZE050613] |
9. | Beznoska Miloš [CZE033857] |
Tento turnaj nemá přihlášky online