Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.04.2023 |
Název | Jackpot cup Český Lev Mimoň |
Rozhodčí | Pekařová Jana |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | JC Mimoň Český Lev |
Místo | Český Lev, Mimoň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Allermann Petr [CZE069775] | |
Borovský Jakub [CZE071929] | |
Gregorová Zuzana [CZE072547] | |
Chudoba Jaroslav [CZE063365] | |
Jiránek Filip [CZE062118] | |
Kodytek Tomáš [CZE060793] | |
Motejlová Alena [CZE055122] | |
Paldus Petr [CZE071733] | |
Pekař Zdeněk [CZE055119] | |
Pekařová Jana [CZE055120] | |
Petr Tomáš [CZE067205] | |
Schlenkerová Nikola [CZE072733] | |
Špitálský Jindřich [CZE073187] | |
Švimberský Jiří [CZE059411] | |
Titěra Lukáš [CZE070672] |
1Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
2Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
3Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
4Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
- Pekař Zdeněk0
Paldus Petr 1 Pekař Zdeněk 2
Titěra Lukáš 1 Paldus Petr 2
Titěra Lukáš 2 Borovský Jakub 1 Paldus Petr 2 Allermann Petr 1
Titěra Lukáš 2 Jiránek Filip 1 Paldus Petr 2 Chudoba Jaroslav 1
Titěra Lukáš 2 Motejlová Alena 0 Špitálský Jindřich 0 Jiránek Filip 2 Gregorová Zuzana 0 Paldus Petr 2 Chudoba Jaroslav 2 Schlenkerová Nikola 1
Volný_los 0 Titěra Lukáš 1 Špitálský Jindřich 2 Švimberský Jiří 1 Gregorová Zuzana 2 Petr Tomáš 1 Pekařová Jana 1 Chudoba Jaroslav 2
Schlenkerová Nikola 1 Volný_los 0 Titěra Lukáš 0 Borovský Jakub 2 Paldus Petr 2 Špitálský Jindřich 0 Švimberský Jiří 1 Pekař Zdeněk 2 Gregorová Zuzana 0 Kodytek Tomáš 2 Jiránek Filip 2 Petr Tomáš 1 Allermann Petr 2 Pekařová Jana 1 Motejlová Alena 2 Chudoba Jaroslav 0
Schlenkerová Nikola 0 Borovský Jakub 2 Paldus Petr 0 Pekař Zdeněk 2 Kodytek Tomáš 2 Jiránek Filip 0 Allermann Petr 2 Motejlová Alena 0
Borovský Jakub 0 Pekař Zdeněk 2 Kodytek Tomáš 2 Allermann Petr 0
Pekař Zdeněk 1 Kodytek Tomáš 2
Kodytek Tomáš 2 Pekař Zdeněk 1
- Kodytek Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kodytek Tomáš [CZE060793] |
2. | Pekař Zdeněk [CZE055119] |
3. | Paldus Petr [CZE071733] |
4. | Titěra Lukáš [CZE070672] |
5. | Borovský Jakub [CZE071929] |
5. | Allermann Petr [CZE069775] |
7. | Jiránek Filip [CZE062118] |
7. | Chudoba Jaroslav [CZE063365] |
9. | Schlenkerová Nikola [CZE072733] |
9. | Gregorová Zuzana [CZE072547] |
9. | Špitálský Jindřich [CZE073187] |
9. | Motejlová Alena [CZE055122] |
13. | Švimberský Jiří [CZE059411] |
13. | Petr Tomáš [CZE067205] |
13. | Pekařová Jana [CZE055120] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kodytek Tomáš [CZE060793] |
2. | Pekař Zdeněk [CZE055119] |
3. | Paldus Petr [CZE071733] |
4. | Titěra Lukáš [CZE070672] |
5. | Borovský Jakub [CZE071929] |
5. | Allermann Petr [CZE069775] |
7. | Jiránek Filip [CZE062118] |
7. | Chudoba Jaroslav [CZE063365] |
9. | Schlenkerová Nikola [CZE072733] |
9. | Gregorová Zuzana [CZE072547] |
9. | Špitálský Jindřich [CZE073187] |
9. | Motejlová Alena [CZE055122] |
13. | Švimberský Jiří [CZE059411] |
13. | Petr Tomáš [CZE067205] |
13. | Pekařová Jana [CZE055120] |
Tento turnaj nemá přihlášky online