Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.04.2023 |
Název | JC 29.kolo |
Rozhodčí | Fára Kamil |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Kravaře Hospoda U Bláži |
Místo | U Bláži hospoda, Kravaře |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beständig Jan [CZE001703] | |
Beständig Jan [CZE063055] | |
Fára Kamil [CZE044398] | |
Flieger Jiří [CZE005823] | |
Gvizd Tomáš [CZE038268] | |
Hřeben Milan [CZE075716] | |
Koutná Blanka [CZE065063] | |
Koutný Jan [CZE038269] | |
Koutný Jan [CZE040765] | |
Šulík Ladislav [CZE038271] |
1JC 29.kolo--:--
Žádné utkání
2JC 29.kolo--:--
Žádné utkání
- Gvizd Tomáš0
Gvizd Tomáš 2 Beständig Jan (001703) 0
Gvizd Tomáš 2 Šulík Ladislav 0
Gvizd Tomáš 2 Flieger Jiří 0 Fára Kamil 1 Šulík Ladislav 2
Gvizd Tomáš 2 Koutná Blanka 1 Hřeben Milan 0 Fára Kamil 2
Beständig Jan (063055) 0 Gvizd Tomáš 2 Volný_los 0 Koutná Blanka 1 Volný_los 0 Hřeben Milan 1 Fára Kamil 2 Koutný Jan (038269) 0
Volný_los 0 Beständig Jan (063055) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Fára Kamil 1 Volný_los 0
Beständig Jan (001703) 1 Volný_los 0 Beständig Jan (063055) 0 Koutný Jan (038269) 2 Flieger Jiří 1 Volný_los 0 Hřeben Milan 1 Volný_los 0 Koutná Blanka 1 Volný_los 0 Koutný Jan (040765) 1 Volný_los 0 Fára Kamil 1 Šulík Ladislav 2 Gvizd Tomáš 1 Volný_los 0
Beständig Jan (001703) 2 Koutný Jan (038269) 0 Flieger Jiří 2 Hřeben Milan 0 Koutná Blanka 0 Koutný Jan (040765) 2 Šulík Ladislav 2 Gvizd Tomáš 1
Beständig Jan (001703) 2 Flieger Jiří 0 Koutný Jan (040765) 2 Šulík Ladislav 0
Beständig Jan (001703) 0 Koutný Jan (040765) 2
Koutný Jan (040765) 2 Gvizd Tomáš 1
- Koutný Jan (040765)0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koutný Jan [CZE040765] |
2. | Gvizd Tomáš [CZE038268] |
3. | Beständig Jan [CZE001703] |
4. | Šulík Ladislav [CZE038271] |
5. | Flieger Jiří [CZE005823] |
5. | Fára Kamil [CZE044398] |
7. | Koutná Blanka [CZE065063] |
7. | Hřeben Milan [CZE075716] |
9. | Koutný Jan [CZE038269] |
9. | Beständig Jan [CZE063055] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koutný Jan [CZE040765] |
2. | Gvizd Tomáš [CZE038268] |
3. | Beständig Jan [CZE001703] |
4. | Šulík Ladislav [CZE038271] |
5. | Flieger Jiří [CZE005823] |
5. | Fára Kamil [CZE044398] |
7. | Koutná Blanka [CZE065063] |
7. | Hřeben Milan [CZE075716] |
9. | Koutný Jan [CZE038269] |
9. | Beständig Jan [CZE063055] |
Tento turnaj nemá přihlášky online