Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.04.2023 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Špunda Michal |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | ČDS Cup Bolelouc |
Místo | Hostinec u Kříže, Bolelouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Fiala Matěj [CZE060241] | |
Fiala Milan [CZE051640] | |
Komenda Jan [CZE046827] | |
Kopeček Jakub [CZE055526] | |
Řehák Tomáš [CZE064666] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Vysloužil Ladislav [CZE054775] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] | |
Vyvážil Petr [CZE064669] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
- Vyvážil Petr0
Vyvážil Petr 2 Špunda Michal 0
Fiala Matěj 0 Vyvážil Petr 2
Vysloužil Ondřej 1 Fiala Matěj 2 Vyvážil Petr 2 Řehák Tomáš 1
Vysloužil Ondřej 2 Vysloužil Ladislav 1 Vyvážil Petr 2 Komenda Jan 1
Kopeček Jakub 0 Vysloužil Ondřej 2 Volný_los 0 Vysloužil Ladislav 1 Volný_los 0 Vyvážil Petr 1 Volný_los 0 Komenda Jan 1
Volný_los 0 Kopeček Jakub 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Fiala Milan 1 Volný_los 0 Komenda Jan 2 Kopeček Jakub 1 Vyvážil Petr 1 Volný_los 0 Fiala Matěj 1 Volný_los 0 Řehák Tomáš 1 Volný_los 0 Vysloužil Ladislav 1 Volný_los 0 Vysloužil Ondřej 1 Volný_los 0 Špunda Michal 1 Volný_los 0
Fiala Milan 2 Komenda Jan 0 Vyvážil Petr 0 Fiala Matěj 2 Řehák Tomáš 2 Vysloužil Ladislav 0 Vysloužil Ondřej 0 Špunda Michal 2
Fiala Milan 2 Fiala Matěj 0 Řehák Tomáš 0 Špunda Michal 2
Fiala Milan 2 Špunda Michal 1
Fiala Milan 2 Vyvážil Petr 1
- Fiala Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Milan [CZE051640] |
2. | Vyvážil Petr [CZE064669] |
3. | Špunda Michal [CZE046073] |
4. | Fiala Matěj [CZE060241] |
5. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
5. | Řehák Tomáš [CZE064666] |
7. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
7. | Komenda Jan [CZE046827] |
9. | Kopeček Jakub [CZE055526] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Milan [CZE051640] |
2. | Vyvážil Petr [CZE064669] |
3. | Špunda Michal [CZE046073] |
4. | Fiala Matěj [CZE060241] |
5. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
5. | Řehák Tomáš [CZE064666] |
7. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
7. | Komenda Jan [CZE046827] |
9. | Kopeček Jakub [CZE055526] |
Tento turnaj nemá přihlášky online