Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.04.2023 |
Název | Bonusový |
Rozhodčí | Görner Vít |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | TruToulka doplňkový |
Místo | Sportbar Mládežnická, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Bydžovský Jaroslav [CZE076005] | |
Görner Vít [CZE001596] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Ptaszkowski Krzysztof [CZE066497] | |
Statník Martin [CZE033984] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1Bonusový--:--
Žádné utkání
2Bonusový--:--
Žádné utkání
3Bonusový--:--
Žádné utkání
- Suk Stanislav0
Koščál Daniel 0 Suk Stanislav 1
Koščál Daniel 1 Görner Vít 0
Koščál Daniel 1 Mikunda Tomáš 0 Görner Vít 1 Horák Karel 0
Bydžovský Jaroslav 0 Koščál Daniel 1 Brož Marcel 0 Görner Vít 1
Bydžovský Jaroslav 1 Vokounová Simona 0 Mrštný František 0 Koščál Daniel 1 Brož Marcel 1 Bílek Pavel 0 Statník Martin 0 Görner Vít 1
Tlustý Ladislav 0 Bydžovský Jaroslav 1 Kocianová Pavlína 0 Mrštný František 1 Brož Marcel 1 Bartoš Otakar 0 Ptaszkowski Krzysztof 0 Statník Martin 1
Tlustý Ladislav 0 Görner Vít 1 Bydžovský Jaroslav 0 Suk Stanislav 1 Kocianová Pavlína 0 Mikunda Tomáš 1 Bílek Pavel 1 Mrštný František 0 Hendrych Daniel 1 Brož Marcel 0 Koščál Daniel 1 Bartoš Otakar 0 Ptaszkowski Krzysztof 0 Vokounová Simona 1 Statník Martin 0 Horák Karel 1
Görner Vít 0 Suk Stanislav 1 Mikunda Tomáš 1 Bílek Pavel 0 Hendrych Daniel 1 Koščál Daniel 0 Vokounová Simona 0 Horák Karel 1
Suk Stanislav 1 Mikunda Tomáš 0 Hendrych Daniel 1 Horák Karel 0
Suk Stanislav 0 Hendrych Daniel 1
Hendrych Daniel 1 Suk Stanislav 0
- Hendrych Daniel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
2. | Suk Stanislav [CZE036843] |
3. | Koščál Daniel [CZE057097] |
4. | Görner Vít [CZE001596] |
5. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
5. | Horák Karel [CZE021132] |
7. | Bydžovský Jaroslav [CZE076005] |
7. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Statník Martin [CZE033984] |
9. | Bílek Pavel [CZE026189] |
9. | Mrštný František [CZE028041] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
13. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
13. | Ptaszkowski Krzysztof [CZE066497] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
2. | Suk Stanislav [CZE036843] |
3. | Koščál Daniel [CZE057097] |
4. | Görner Vít [CZE001596] |
5. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
5. | Horák Karel [CZE021132] |
7. | Bydžovský Jaroslav [CZE076005] |
7. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Statník Martin [CZE033984] |
9. | Bílek Pavel [CZE026189] |
9. | Mrštný František [CZE028041] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
13. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
13. | Ptaszkowski Krzysztof [CZE066497] |
Tento turnaj nemá přihlášky online