Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.04.2023 |
Název | ČDS Cup Pivnice Knihovna |
Rozhodčí | Trilč Patrik |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Knihovna, Olomouc I. |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Dorazilová Jitka [CZE053572] | |
Fiala Milan [CZE051640] | |
Holub Juraj [CZE026733] | |
Motáň Stanislav [CZE059031] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Tisoň Jakub [CZE069736] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Trilč Patrik [CZE066862] |
1ČDS Cup Pivnice Knihovna--:--
Žádné utkání
2PORUCHA--:--
Žádné utkání
3ČDS Cup Pivnice Knihovna--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
- Tomík Marek0
Sobotková Eva 0 Tomík Marek 2
Motáň Stanislav 0 Sobotková Eva 2
Motáň Stanislav 2 Trilč Patrik 1 Sobotková Eva 2 Dorazilová Jitka 0
Motáň Stanislav 2 Fiala Milan 0 Sobotková Eva 2 Tisoň Jakub 0
Motáň Stanislav 2 Benda Lukáš 0 Volný_los 0 Fiala Milan 1 Volný_los 0 Sobotková Eva 1 Volný_los 0 Tisoň Jakub 1
Volný_los 0 Motáň Stanislav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Tisoň Jakub 1 Volný_los 0 Motáň Stanislav 1 Trilč Patrik 2 Holub Juraj 1 Volný_los 0 Sobotková Eva 1 Volný_los 0 Tomík Marek 1 Volný_los 0 Fiala Milan 1 Volný_los 0 Dorazilová Jitka 1 Volný_los 0 Benda Lukáš 1 Volný_los 0
Tisoň Jakub 0 Trilč Patrik 2 Holub Juraj 2 Sobotková Eva 1 Tomík Marek 2 Fiala Milan 1 Dorazilová Jitka 2 Benda Lukáš 0
Trilč Patrik 0 Holub Juraj 2 Tomík Marek 2 Dorazilová Jitka 0
Holub Juraj 2 Tomík Marek 1
Holub Juraj 2 Tomík Marek 0
- Holub Juraj0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holub Juraj [CZE026733] |
2. | Tomík Marek [CZE060482] |
3. | Sobotková Eva [CZE035591] |
4. | Motáň Stanislav [CZE059031] |
5. | Trilč Patrik [CZE066862] |
5. | Dorazilová Jitka [CZE053572] |
7. | Fiala Milan [CZE051640] |
7. | Tisoň Jakub [CZE069736] |
9. | Benda Lukáš [CZE043587] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holub Juraj [CZE026733] |
2. | Tomík Marek [CZE060482] |
3. | Sobotková Eva [CZE035591] |
4. | Motáň Stanislav [CZE059031] |
5. | Trilč Patrik [CZE066862] |
5. | Dorazilová Jitka [CZE053572] |
7. | Fiala Milan [CZE051640] |
7. | Tisoň Jakub [CZE069736] |
9. | Benda Lukáš [CZE043587] |
Tento turnaj nemá přihlášky online