Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.04.2023 |
Název | Jackpot cup Český Lev Mimoň |
Rozhodčí | Pekařová Jana |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | JC Mimoň Český Lev |
Místo | Český Lev, Mimoň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Allermann Petr [CZE069775] | |
Borovský Jakub [CZE071929] | |
Jiránek Filip [CZE062118] | |
Motejlová Alena [CZE055122] | |
Oreský Patrik [CZE064162] | |
Paldus Petr [CZE071733] | |
Pekařová Jana [CZE055120] | |
Petr Tomáš [CZE067205] | |
Smolej Michal [CZE074815] | |
Souček Michal [CZE051825] | |
Špitálský Jindřich [CZE073187] | |
Vraštil Jaroslav [CZE028728] |
1Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
2Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
3Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
4Jackpot cup Český Lev Mimoň--:--
Žádné utkání
- Smolej Michal0
Smolej Michal 2 Allermann Petr 0
Smolej Michal 2 Špitálský Jindřich 0
Smolej Michal 2 Borovský Jakub 1 Špitálský Jindřich 2 Vraštil Jaroslav 0
Smolej Michal 2 Oreský Patrik 1 Petr Tomáš 1 Špitálský Jindřich 2
Motejlová Alena 0 Smolej Michal 2 Pekařová Jana 0 Oreský Patrik 2 Petr Tomáš 2 Jiránek Filip 1 Paldus Petr 0 Špitálský Jindřich 2
Volný_los 0 Motejlová Alena 1 Pekařová Jana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Petr Tomáš 1 Paldus Petr 1 Volný_los 0
Špitálský Jindřich 1 Volný_los 0 Souček Michal 2 Motejlová Alena 0 Pekařová Jana 0 Jiránek Filip 2 Borovský Jakub 1 Volný_los 0 Allermann Petr 1 Volný_los 0 Petr Tomáš 0 Oreský Patrik 2 Paldus Petr 0 Smolej Michal 2 Vraštil Jaroslav 1 Volný_los 0
Špitálský Jindřich 0 Souček Michal 2 Jiránek Filip 0 Borovský Jakub 2 Allermann Petr 2 Oreský Patrik 1 Smolej Michal 1 Vraštil Jaroslav 2
Souček Michal 2 Borovský Jakub 1 Allermann Petr 2 Vraštil Jaroslav 1
Souček Michal 2 Allermann Petr 0
Souček Michal 2 Smolej Michal 1
- Souček Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Souček Michal [CZE051825] |
2. | Smolej Michal [CZE074815] |
3. | Allermann Petr [CZE069775] |
4. | Špitálský Jindřich [CZE073187] |
5. | Borovský Jakub [CZE071929] |
5. | Vraštil Jaroslav [CZE028728] |
7. | Oreský Patrik [CZE064162] |
7. | Petr Tomáš [CZE067205] |
9. | Paldus Petr [CZE071733] |
9. | Jiránek Filip [CZE062118] |
9. | Pekařová Jana [CZE055120] |
9. | Motejlová Alena [CZE055122] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Souček Michal [CZE051825] |
2. | Smolej Michal [CZE074815] |
3. | Allermann Petr [CZE069775] |
4. | Špitálský Jindřich [CZE073187] |
5. | Borovský Jakub [CZE071929] |
5. | Vraštil Jaroslav [CZE028728] |
7. | Oreský Patrik [CZE064162] |
7. | Petr Tomáš [CZE067205] |
9. | Paldus Petr [CZE071733] |
9. | Jiránek Filip [CZE062118] |
9. | Pekařová Jana [CZE055120] |
9. | Motejlová Alena [CZE055122] |
Tento turnaj nemá přihlášky online