Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.04.2023 |
Název | 501LL |
Rozhodčí | Doubrava Miloslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Šipkování v Papiňáku Lucky Looser |
Místo | DcMcPuppin, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Demčák Petr [CZE053598] | |
Doubrava Miloslav [CZE046092] | |
Kupka Jan [CZE073637] | |
Lanzdorfová Tereza [CZE074150] | |
Mlýnek Marek [CZE071411] | |
Padych Michal [CZE061682] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Šimek Dušan [CZE021137] | |
Štembera Filip [CZE063111] | |
Tomanová Jaroslava [CZE075341] |
1501LL--:--
Žádné utkání
2501LL--:--
Žádné utkání
3501LL--:--
Žádné utkání
- Doubrava Miloslav0
Demčák Petr 0 Doubrava Miloslav 2
Mlýnek Marek 0 Demčák Petr 2
Mlýnek Marek 2 Štembera Filip 1 Lanzdorfová Tereza 0 Demčák Petr 2
Šimek Dušan 0 Mlýnek Marek 2 Lanzdorfová Tereza 2 0
Šimek Dušan 2 Rada Jaroslav 0 Volný_los 0 Mlýnek Marek 1 Lanzdorfová Tereza 2 Tomanová Jaroslava 1 2 Kupka Jan 0
Volný_los 0 Šimek Dušan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Lanzdorfová Tereza 1 1 Volný_los 0
Kupka Jan 1 Volný_los 0 Šimek Dušan 0 Doubrava Miloslav 2 Štembera Filip 1 Volný_los 0 Tomanová Jaroslava 1 Volný_los 0 Mlýnek Marek 1 Volný_los 0 Padych Michal 2 Lanzdorfová Tereza 0 Demčák Petr 2 0 Rada Jaroslav 1 Volný_los 0
Kupka Jan 0 Doubrava Miloslav 2 Štembera Filip 2 Tomanová Jaroslava 0 Mlýnek Marek 0 Padych Michal 2 Demčák Petr 2 Rada Jaroslav 0
Doubrava Miloslav 2 Štembera Filip 1 Padych Michal 2 Demčák Petr 1
Doubrava Miloslav 0 Padych Michal 2
Padych Michal 0 Doubrava Miloslav 1
Padych Michal 0 Doubrava Miloslav 1
- Doubrava Miloslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
2. | Padych Michal [CZE061682] |
3. | Demčák Petr [CZE053598] |
4. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
5. | Štembera Filip [CZE063111] |
5. | Lanzdorfová Tereza [CZE074150] |
7. | Šimek Dušan [CZE021137] |
7. | [] |
9. | Kupka Jan [CZE073637] |
9. | Tomanová Jaroslava [CZE075341] |
9. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
2. | Padych Michal [CZE061682] |
3. | Demčák Petr [CZE053598] |
4. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
5. | Štembera Filip [CZE063111] |
5. | Lanzdorfová Tereza [CZE074150] |
7. | Šimek Dušan [CZE021137] |
7. | [] |
9. | Kupka Jan [CZE073637] |
9. | Tomanová Jaroslava [CZE075341] |
9. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
Tento turnaj nemá přihlášky online