Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.04.2023 |
Název | Pečky Tour |
Rozhodčí | Chlaň Radek |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Restaurace Siňorita, Pečky |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Braňka Jan [CZE056377] | |
Brychta Zdeněk [CZE007353] | |
Bulgr Josef [CZE058131] | |
Franc Miroslav [CZE034381] | |
Chlaň Radek [CZE054252] | |
Chlaňová Martina [CZE054251] | |
Imlauf Jan [CZE049058] | |
Kladivo Aleš [CZE027944] | |
Kladivo Pavel [CZE071129] | |
Koblížek Václav [CZE058862] | |
Konarzewská Markéta [CZE065909] | |
Köszeghy Jiří [CZE055208] | |
Lexa Petr [CZE023169] | |
Moravec Jiří [CZE008407] | |
Nejedlý Josef [CZE048390] | |
Pokorný Ladislav [CZE006654] | |
Rupík Tibor [CZE017662] | |
Soukup Martin [CZE071045] | |
Šimon Vladimír [CZE015096] | |
Špringerová Zuzana [CZE039648] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2Pečky Tour--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Lexa Petr0
Lexa Petr 1 Rupík Tibor 0
Lexa Petr 1 Pokorný Ladislav 0
Kladivo Aleš 0 Lexa Petr 1 Brychta Zdeněk 0 Pokorný Ladislav 1
Kladivo Pavel 0 Kladivo Aleš 1 Brychta Zdeněk 1 Nejedlý Josef 0
Koblížek Václav 0 Kladivo Pavel 1 Kladivo Aleš 1 Soukup Martin 0 Köszeghy Jiří 0 Brychta Zdeněk 1 Franc Miroslav 0 Nejedlý Josef 1
Konarzewská Markéta 0 Koblížek Václav 1 Kladivo Aleš 1 Imlauf Jan 0 Chlaňová Martina 0 Köszeghy Jiří 1 Franc Miroslav 1 Bulgr Josef 0
Konarzewská Markéta 1 Šimon Vladimír 0 Volný_los 0 Koblížek Václav 1 Volný_los 0 Kladivo Aleš 1 Imlauf Jan 1 Špringerová Zuzana 0 Braňka Jan 0 Chlaňová Martina 1 Volný_los 0 Köszeghy Jiří 1 Volný_los 0 Franc Miroslav 1 Chlaň Radek 0 Bulgr Josef 1
Volný_los 0 Konarzewská Markéta 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Imlauf Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Braňka Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Chlaň Radek 1 Volný_los 0
Bulgr Josef 1 Volný_los 0 Soukup Martin 1 Konarzewská Markéta 0 Moravec Jiří 1 Volný_los 0 Franc Miroslav 1 Volný_los 0 Kladivo Pavel 1 Volný_los 0 Köszeghy Jiří 1 Volný_los 0 Imlauf Jan 0 Pokorný Ladislav 1 Chlaňová Martina 1 Volný_los 0 Nejedlý Josef 1 Volný_los 0 Braňka Jan 0 Špringerová Zuzana 1 Kladivo Aleš 1 Volný_los 0 Rupík Tibor 1 Volný_los 0 Koblížek Václav 1 Volný_los 0 Lexa Petr 1 Volný_los 0 Chlaň Radek 0 Brychta Zdeněk 1 Šimon Vladimír 1 Volný_los 0
Bulgr Josef 0 Soukup Martin 1 Moravec Jiří 1 Franc Miroslav 0 Kladivo Pavel 1 Köszeghy Jiří 0 Pokorný Ladislav 1 Chlaňová Martina 0 Nejedlý Josef 1 Špringerová Zuzana 0 Kladivo Aleš 0 Rupík Tibor 1 Koblížek Václav 0 Lexa Petr 1 Brychta Zdeněk 1 Šimon Vladimír 0
Soukup Martin 0 Moravec Jiří 1 Kladivo Pavel 0 Pokorný Ladislav 1 Nejedlý Josef 0 Rupík Tibor 1 Lexa Petr 1 Brychta Zdeněk 0
Moravec Jiří 1 Pokorný Ladislav 0 Rupík Tibor 1 Lexa Petr 0
Moravec Jiří 1 Rupík Tibor 0
Moravec Jiří 0 Lexa Petr 1
Moravec Jiří 1 Lexa Petr 0
- Moravec Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407] |
2. | Lexa Petr [CZE023169] |
3. | Rupík Tibor [CZE017662] |
4. | Pokorný Ladislav [CZE006654] |
5. | Kladivo Aleš [CZE027944] |
5. | Brychta Zdeněk [CZE007353] |
7. | Kladivo Pavel [CZE071129] |
7. | Nejedlý Josef [CZE048390] |
9. | Franc Miroslav [CZE034381] |
9. | Köszeghy Jiří [CZE055208] |
9. | Soukup Martin [CZE071045] |
9. | Koblížek Václav [CZE058862] |
13. | Bulgr Josef [CZE058131] |
13. | Chlaňová Martina [CZE054251] |
13. | Imlauf Jan [CZE049058] |
13. | Konarzewská Markéta [CZE065909] |
17. | Chlaň Radek [CZE054252] |
17. | Braňka Jan [CZE056377] |
17. | Špringerová Zuzana [CZE039648] |
17. | Šimon Vladimír [CZE015096] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407] |
2. | Lexa Petr [CZE023169] |
3. | Rupík Tibor [CZE017662] |
4. | Pokorný Ladislav [CZE006654] |
5. | Kladivo Aleš [CZE027944] |
5. | Brychta Zdeněk [CZE007353] |
7. | Kladivo Pavel [CZE071129] |
7. | Nejedlý Josef [CZE048390] |
9. | Franc Miroslav [CZE034381] |
9. | Köszeghy Jiří [CZE055208] |
9. | Soukup Martin [CZE071045] |
9. | Koblížek Václav [CZE058862] |
13. | Bulgr Josef [CZE058131] |
13. | Chlaňová Martina [CZE054251] |
13. | Imlauf Jan [CZE049058] |
13. | Konarzewská Markéta [CZE065909] |
17. | Chlaň Radek [CZE054252] |
17. | Braňka Jan [CZE056377] |
17. | Špringerová Zuzana [CZE039648] |
17. | Šimon Vladimír [CZE015096] |
Tento turnaj nemá přihlášky online