Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.04.2023 |
Název | 501 HT |
Rozhodčí | Kučera Jiří |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | Páteční Sladovnická 501DO |
Místo | Sladovnická, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brejcha Jiří [CZE000268] | |
Čonka René [CZE069847] | |
Dolejš Viktor [CZE000693] | |
Doubrava Miloslav [CZE046092] | |
Fiedlerová Denisa [CZE012165] | |
Filip Václav [CZE006477] | |
Hamrozi Tomáš [CZE023441] | |
Harmáček Tomáš [CZE044858] | |
Irimičuková Ludmila [CZE067790] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Kučera Jiří [CZE042759] | |
Milý Jakub [CZE060060] | |
Poleno Jaroslav [CZE029235] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Slába Marek [CZE058959] | |
Slovák Roman [CZE069151] | |
Strejc Václav [CZE074075] | |
Štembera Filip [CZE063111] | |
Štembera Zdeněk [CZE061692] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Troníčková Eva [CZE050014] | |
Uldrich Jiří [CZE068965] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
- Štembera Filip0
Štembera Filip 1 Harmáček Tomáš 0
Štembera Filip 1 Uldrich Jiří 0
Štembera Filip 1 Slába Marek 0 Uldrich Jiří 1 Hamrozi Tomáš 0
Štembera Filip 1 Milý Jakub 0 Poleno Jaroslav 0 Uldrich Jiří 1
Dolejš Viktor 0 Štembera Filip 1 Milý Jakub 1 Troníčková Eva 0 Čonka René 0 Poleno Jaroslav 1 Kučera Jiří 0 Uldrich Jiří 1
Filip Václav 0 Dolejš Viktor 1 Milý Jakub 1 Fiedlerová Denisa 0 Irimičuková Ludmila 0 Čonka René 1 Štembera Zdeněk 0 Kučera Jiří 1
Slovák Roman 0 Filip Václav 1 Volný_los 0 Dolejš Viktor 1 Milý Jakub 1 Štruncová Michaela 0 Strejc Václav 0 Fiedlerová Denisa 1 Doubrava Miloslav 0 Irimičuková Ludmila 1 Jůna Josef 0 Čonka René 1 Volný_los 0 Štembera Zdeněk 1 Rada Jaroslav 0 Kučera Jiří 1
Volný_los 0 Slovák Roman 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Milý Jakub 1 Strejc Václav 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Doubrava Miloslav 1 Jůna Josef 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Rada Jaroslav 1 Volný_los 0
Kučera Jiří 1 Volný_los 0 Hamrozi Tomáš 1 Slovák Roman 0 Štembera Zdeněk 1 Volný_los 0 Troníčková Eva 1 Volný_los 0 Brejcha Jiří 1 Volný_los 0 Čonka René 1 Milý Jakub 0 Štembera Filip 1 Strejc Václav 0 Irimičuková Ludmila 1 Volný_los 0 Fiedlerová Denisa 1 Volný_los 0 Doubrava Miloslav 0 Slába Marek 1 Jůna Josef 0 Uldrich Jiří 1 Štruncová Michaela 1 Volný_los 0 Dolejš Viktor 1 Volný_los 0 Poleno Jaroslav 1 Volný_los 0 Rada Jaroslav 0 Filip Václav 1 Harmáček Tomáš 1 Volný_los 0
Kučera Jiří 0 Hamrozi Tomáš 1 Štembera Zdeněk 0 Troníčková Eva 1 Brejcha Jiří 1 Čonka René 0 Štembera Filip 1 Irimičuková Ludmila 0 Fiedlerová Denisa 0 Slába Marek 1 Uldrich Jiří 1 Štruncová Michaela 0 Dolejš Viktor 0 Poleno Jaroslav 1 Filip Václav 0 Harmáček Tomáš 1
Hamrozi Tomáš 1 Troníčková Eva 0 Brejcha Jiří 1 Štembera Filip 0 Slába Marek 1 Uldrich Jiří 0 Poleno Jaroslav 0 Harmáček Tomáš 1
Hamrozi Tomáš 0 Brejcha Jiří 1 Slába Marek 0 Harmáček Tomáš 1
Brejcha Jiří 1 Harmáček Tomáš 0
Brejcha Jiří 1 Štembera Filip 0
- Brejcha Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brejcha Jiří [CZE000268] |
2. | Štembera Filip [CZE063111] |
3. | Harmáček Tomáš [CZE044858] |
4. | Uldrich Jiří [CZE068965] |
5. | Slába Marek [CZE058959] |
5. | Hamrozi Tomáš [CZE023441] |
7. | Milý Jakub [CZE060060] |
7. | Poleno Jaroslav [CZE029235] |
9. | Kučera Jiří [CZE042759] |
9. | Čonka René [CZE069847] |
9. | Troníčková Eva [CZE050014] |
9. | Dolejš Viktor [CZE000693] |
13. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
13. | Irimičuková Ludmila [CZE067790] |
13. | Fiedlerová Denisa [CZE012165] |
13. | Filip Václav [CZE006477] |
17. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
17. | Jůna Josef [CZE000320] |
17. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
17. | Strejc Václav [CZE074075] |
17. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
17. | Slovák Roman [CZE069151] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brejcha Jiří [CZE000268] |
2. | Štembera Filip [CZE063111] |
3. | Harmáček Tomáš [CZE044858] |
4. | Uldrich Jiří [CZE068965] |
5. | Slába Marek [CZE058959] |
5. | Hamrozi Tomáš [CZE023441] |
7. | Milý Jakub [CZE060060] |
7. | Poleno Jaroslav [CZE029235] |
9. | Kučera Jiří [CZE042759] |
9. | Čonka René [CZE069847] |
9. | Troníčková Eva [CZE050014] |
9. | Dolejš Viktor [CZE000693] |
13. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
13. | Irimičuková Ludmila [CZE067790] |
13. | Fiedlerová Denisa [CZE012165] |
13. | Filip Václav [CZE006477] |
17. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
17. | Jůna Josef [CZE000320] |
17. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
17. | Strejc Václav [CZE074075] |
17. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
17. | Slovák Roman [CZE069151] |
Tento turnaj nemá přihlášky online