Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.04.2023 |
Název | RM dvojice ženy |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Master KHK-S&J dvojice ženy |
Místo | Důstojnická beseda, Jaroměř |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Čílová Helena [CZE055338], Šildbergerová Kateřina [CZE059131] | |
Goldmannová Anna [CZE039588], Kordová Romana [CZE051260] | |
Jirků Elen [CZE044613], Formanová Monika [CZE056394] | |
Kordová Romana [CZE038396], Mannová Alena [CZE053232] | |
Košťálová Eva [CZE000210], Drahotská Terezie [CZE050494] | |
Kropáčková Natálie [CZE060448], Valterová Marie [CZE060815] | |
Marksová Blanka [CZE003507], Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Němcová Tereza [CZE028638], Makkaiová Šárka [CZE061375] | |
Stráníková Šárka [CZE016104], Tomková Věra [CZE047183] | |
Šimková Dominika [CZE059559], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760] | |
Vokounová Simona [CZE050770], Adámková Arleta [CZE069396] | |
Wolfová Lenka [CZE039951], Frimlová Pavla [CZE063215] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6RM dvojice ženy--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16VOLNÝ--:--
Žádné utkání
17VOLNÝ--:--
Žádné utkání
18VOLNÝ--:--
Žádné utkání
19VOLNÝ--:--
Žádné utkání
20VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Jirků, Formanová0
Jirků, Formanová 2 Šimková, Jiříčková 0
Němcová, Makkaiová 0 Jirků, Formanová 2
Němcová, Makkaiová 2 Stráníková, Tomková 0 Kordová (038396), Mannová 0 Jirků, Formanová 2
Vokounová, Adámková 0 Němcová, Makkaiová 2 Kordová (038396), Mannová 2 Marksová, Svobodová 1
Vokounová, Adámková 2 Goldmannová, Kordová (051260) 1 Košťálová, Drahotská 1 Němcová, Makkaiová 2 Wolfová, Frimlová 0 Kordová (038396), Mannová 2 Kropáčková, Valterová 0 Marksová, Svobodová 2
Volný_los 0 Vokounová, Adámková 1 Košťálová, Drahotská 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Wolfová, Frimlová 1 Kropáčková, Valterová 1 Volný_los 0
Čílová, Šildbergerová 1 Volný_los 0 Marksová, Svobodová 2 Vokounová, Adámková 0 Košťálová, Drahotská 1 Stráníková, Tomková 2 Kordová (038396), Mannová 1 Volný_los 0 Šimková, Jiříčková 1 Volný_los 0 Němcová, Makkaiová 2 Wolfová, Frimlová 0 Goldmannová, Kordová (051260) 2 Kropáčková, Valterová 0 Jirků, Formanová 1 Volný_los 0
Čílová, Šildbergerová 2 Marksová, Svobodová 0 Stráníková, Tomková 2 Kordová (038396), Mannová 1 Šimková, Jiříčková 2 Němcová, Makkaiová 0 Goldmannová, Kordová (051260) 0 Jirků, Formanová 2
Čílová, Šildbergerová 2 Stráníková, Tomková 1 Šimková, Jiříčková 2 Jirků, Formanová 1
Čílová, Šildbergerová 2 Šimková, Jiříčková 0
Čílová, Šildbergerová 1 Jirků, Formanová 2
Čílová, Šildbergerová 0 Jirků, Formanová 2
- Jirků, Formanová0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jirků Elen [CZE044613], Formanová Monika [CZE056394] |
2. | Čílová Helena [CZE055338], Šildbergerová Kateřina [CZE059131] |
3. | Šimková Dominika [CZE059559], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760] |
4. | Němcová Tereza [CZE028638], Makkaiová Šárka [CZE061375] |
5. | Stráníková Šárka [CZE016104], Tomková Věra [CZE047183] |
5. | Kordová Romana [CZE038396], Mannová Alena [CZE053232] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770], Adámková Arleta [CZE069396] |
7. | Marksová Blanka [CZE003507], Svobodová Andrea [CZE026800] |
9. | Kropáčková Natálie [CZE060448], Valterová Marie [CZE060815] |
9. | Wolfová Lenka [CZE039951], Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Košťálová Eva [CZE000210], Drahotská Terezie [CZE050494] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588], Kordová Romana [CZE051260] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jirků Elen [CZE044613], Formanová Monika [CZE056394] |
2. | Čílová Helena [CZE055338], Šildbergerová Kateřina [CZE059131] |
3. | Šimková Dominika [CZE059559], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760] |
4. | Němcová Tereza [CZE028638], Makkaiová Šárka [CZE061375] |
5. | Stráníková Šárka [CZE016104], Tomková Věra [CZE047183] |
5. | Kordová Romana [CZE038396], Mannová Alena [CZE053232] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770], Adámková Arleta [CZE069396] |
7. | Marksová Blanka [CZE003507], Svobodová Andrea [CZE026800] |
9. | Kropáčková Natálie [CZE060448], Valterová Marie [CZE060815] |
9. | Wolfová Lenka [CZE039951], Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Košťálová Eva [CZE000210], Drahotská Terezie [CZE050494] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588], Kordová Romana [CZE051260] |
Cena startovného je 200 Kč za dvojici
Bez prioritních přihlášekOtevřená registrace pro všechny hráče: od 17.04.2023 00:01:00 do 22.04.2023 14:45:00
Maximum startujících hráčů: neomezeno / Přihlášeno: 12 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno
Registrace pro všechny hráče skončila.
Dvojice | ||
---|---|---|
[CZE055338] Čílová [CZE059131] Šildbergerová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE039588] Goldmannová [CZE051260] Kordová (051260) | Přihlášen do turnaje | |
[CZE044613] Jirků [CZE056394] Formanová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE038396] Kordová (038396) [CZE053232] Mannová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE000210] Košťálová [CZE050494] Drahotská | Přihlášen do turnaje | |
[CZE060448] Kropáčková [CZE060815] Valterová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE003507] Marksová [CZE026800] Svobodová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE028638] Němcová [CZE061375] Makkaiová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE016104] Stráníková [CZE047183] Tomková | Přihlášen do turnaje | |
[CZE059559] Šimková [CZE059760] Jiříčková | Přihlášen do turnaje | |
[CZE050770] Vokounová [CZE069396] Adámková | Přihlášen do turnaje | |
[CZE039951] Wolfová [CZE063215] Frimlová | Přihlášen do turnaje | |