Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.04.2023 |
Název | 501DKO |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | Sedmička Cup Open |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Görner Vít [CZE001596] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Kresan Břetislav [CZE047907] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kunce Petr [CZE016013] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Matuška Jakub [CZE002808] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Pecina Jiří [CZE054216] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Tišler Matěj [CZE054746] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Tůmová Barbora [CZE075024] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1501DKO--:--
Žádné utkání
2501DKO--:--
Žádné utkání
3501DKO--:--
Žádné utkání
- Štefl Dominik0
Štefl Dominik 2 Škrabák Michael 0
Koščál Daniel 0 Štefl Dominik 2
Tišler Matěj 1 Koščál Daniel 2 Štefl Dominik 2 Brož Marcel 1
Borůvka Lukáš 0 Tišler Matěj 2 Pecina Jiří 1 Štefl Dominik 2
Mikunda Tomáš 1 Borůvka Lukáš 2 Kresan Břetislav 0 Tišler Matěj 2 Tlustý Ladislav 0 Pecina Jiří 2 Štefl Dominik 2 Vokounová Simona 0
Goldmannová Anna 0 Mikunda Tomáš 2 Kresan Břetislav 2 Görner Vít 1 Hromádko Leoš 1 Tlustý Ladislav 2 Janku Jiří 1 Štefl Dominik 2
Goldmannová Anna 2 Tůmová Barbora 1 Mikunda Tomáš 2 Adámková Arleta 0 Kresan Břetislav 2 Bartoš Otakar 1 Téra Marek 0 Görner Vít 2 Krouželová Viola 1 Hromádko Leoš 2 Vajdová Nela 1 Tlustý Ladislav 2 Kunce Petr 0 Janku Jiří 2 Kynčl Jakub 0 Štefl Dominik 2
Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Mikunda Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kresan Břetislav 1 Téra Marek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Krouželová Viola 1 Vajdová Nela 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kunce Petr 1 Kynčl Jakub 1 Volný_los 0
Tišler Matěj 1 Volný_los 0 Štefl Dominik 2 Goldmannová Anna 0 Mikunda Tomáš 1 Janku Jiří 2 Škrabák Michael 1 Volný_los 0 Tlustý Ladislav 1 Volný_los 0 Kresan Břetislav 1 Borůvka Lukáš 2 Téra Marek 1 Brož Marcel 2 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Koščál Daniel 1 Volný_los 0 Krouželová Viola 0 Görner Vít 2 Vokounová Simona 2 Vajdová Nela 1 Bartoš Otakar 1 Volný_los 0 Adámková Arleta 1 Volný_los 0 Matuška Jakub 2 Kunce Petr 1 Kynčl Jakub 0 Pecina Jiří 2 Tůmová Barbora 1 Volný_los 0
Tišler Matěj 2 Štefl Dominik 0 Janku Jiří 1 Škrabák Michael 2 Tlustý Ladislav 0 Borůvka Lukáš 2 Brož Marcel 2 Hromádko Leoš 0 Koščál Daniel 2 Görner Vít 0 Vokounová Simona 2 Bartoš Otakar 1 Adámková Arleta 0 Matuška Jakub 2 Pecina Jiří 2 Tůmová Barbora 1
Tišler Matěj 0 Škrabák Michael 2 Borůvka Lukáš 1 Brož Marcel 2 Koščál Daniel 2 Vokounová Simona 0 Matuška Jakub 2 Pecina Jiří 1
Škrabák Michael 2 Brož Marcel 0 Koščál Daniel 1 Matuška Jakub 2
Škrabák Michael 1 Matuška Jakub 2
Matuška Jakub 1 Štefl Dominik 2
Matuška Jakub 2 Štefl Dominik 0
- Matuška Jakub0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Matuška Jakub [CZE002808] |
2. | Štefl Dominik [CZE030844] |
3. | Škrabák Michael [CZE014019] |
4. | Koščál Daniel [CZE057097] |
5. | Tišler Matěj [CZE054746] |
5. | Brož Marcel [CZE063925] |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Pecina Jiří [CZE054216] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
9. | Kresan Břetislav [CZE047907] |
9. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
13. | Janku Jiří [CZE031947] |
13. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
13. | Görner Vít [CZE001596] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
17. | Kunce Petr [CZE016013] |
17. | Vajdová Nela [CZE076226] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Téra Marek [CZE049748] |
17. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
17. | Adámková Arleta [CZE069396] |
17. | Tůmová Barbora [CZE075024] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Matuška Jakub [CZE002808] |
2. | Štefl Dominik [CZE030844] |
3. | Škrabák Michael [CZE014019] |
4. | Koščál Daniel [CZE057097] |
5. | Tišler Matěj [CZE054746] |
5. | Brož Marcel [CZE063925] |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Pecina Jiří [CZE054216] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
9. | Kresan Břetislav [CZE047907] |
9. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
13. | Janku Jiří [CZE031947] |
13. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
13. | Görner Vít [CZE001596] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
17. | Kunce Petr [CZE016013] |
17. | Vajdová Nela [CZE076226] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Téra Marek [CZE049748] |
17. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
17. | Adámková Arleta [CZE069396] |
17. | Tůmová Barbora [CZE075024] |
Tento turnaj nemá přihlášky online