Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.04.2023 |
Název | Yondu bar 12.4. |
Rozhodčí | Zahradníková Michaela |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Yondu bar, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dančišák Petr [CZE040948] | |
Dezort Filip [CZE073116] | |
Dvořák Jan [CZE066366] | |
Hatina Petr [CZE061384] | |
Horáčková Monika [CZE064037] | |
Houdek Tomáš [CZE055385] | |
Kalenský Ondřej [CZE065318] | |
Komárek Petr [CZE074835] | |
Kozák Ondřej [CZE066756] | |
Miňovský Tomáš [CZE061685] | |
Nejedlá Barbora [CZE074833] | |
Rada Jan [CZE051402] | |
Slugeň Jan [CZE051506] | |
Štefaňák Václav [CZE041964] | |
Tanglová Dominika [CZE060779] | |
Žďárský Lubomír [CZE065689] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2Yondu bar 12.4.--:--
Žádné utkání
3Yondu bar 12.4.--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Kalenský Ondřej0
Kalenský Ondřej 1 Horáčková Monika 0
Kozák Ondřej 0 Kalenský Ondřej 1
Kozák Ondřej 1 Dančišák Petr 0 Kalenský Ondřej 1 Štefaňák Václav 0
Kozák Ondřej 1 Miňovský Tomáš 0 Slugeň Jan 0 Kalenský Ondřej 1
Kozák Ondřej 1 Tanglová Dominika 0 Žďárský Lubomír 0 Miňovský Tomáš 1 Slugeň Jan 1 Hatina Petr 0 Kalenský Ondřej 1 Komárek Petr 0
Kozák Ondřej 1 Rada Jan 0 Houdek Tomáš 0 Žďárský Lubomír 1 Slugeň Jan 1 Dezort Filip 0 Nejedlá Barbora 0 Kalenský Ondřej 1
Kozák Ondřej 0 Komárek Petr 1 Rada Jan 0 Horáčková Monika 1 Hatina Petr 1 Houdek Tomáš 0 Žďárský Lubomír 0 Dančišák Petr 1 Štefaňák Václav 1 Slugeň Jan 0 Dezort Filip 0 Miňovský Tomáš 1 Dvořák Jan 1 Nejedlá Barbora 0 Tanglová Dominika 1 Kalenský Ondřej 0
Komárek Petr 0 Horáčková Monika 1 Hatina Petr 0 Dančišák Petr 1 Štefaňák Václav 1 Miňovský Tomáš 0 Dvořák Jan 1 Tanglová Dominika 0
Horáčková Monika 1 Dančišák Petr 0 Štefaňák Václav 0 Dvořák Jan 1
Horáčková Monika 0 Dvořák Jan 1
Dvořák Jan 1 Kalenský Ondřej 0
- Dvořák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořák Jan [CZE066366] |
2. | Kalenský Ondřej [CZE065318] |
3. | Horáčková Monika [CZE064037] |
4. | Kozák Ondřej [CZE066756] |
5. | Dančišák Petr [CZE040948] |
5. | Štefaňák Václav [CZE041964] |
7. | Miňovský Tomáš [CZE061685] |
7. | Slugeň Jan [CZE051506] |
9. | Komárek Petr [CZE074835] |
9. | Hatina Petr [CZE061384] |
9. | Žďárský Lubomír [CZE065689] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
13. | Rada Jan [CZE051402] |
13. | Houdek Tomáš [CZE055385] |
13. | Dezort Filip [CZE073116] |
13. | Nejedlá Barbora [CZE074833] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dvořák Jan [CZE066366] |
2. | Kalenský Ondřej [CZE065318] |
3. | Horáčková Monika [CZE064037] |
4. | Kozák Ondřej [CZE066756] |
5. | Dančišák Petr [CZE040948] |
5. | Štefaňák Václav [CZE041964] |
7. | Miňovský Tomáš [CZE061685] |
7. | Slugeň Jan [CZE051506] |
9. | Komárek Petr [CZE074835] |
9. | Hatina Petr [CZE061384] |
9. | Žďárský Lubomír [CZE065689] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
13. | Rada Jan [CZE051402] |
13. | Houdek Tomáš [CZE055385] |
13. | Dezort Filip [CZE073116] |
13. | Nejedlá Barbora [CZE074833] |
Tento turnaj nemá přihlášky online