Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.04.2023 |
Název | CDS Lipník n.B. - 12.04.2023 |
Rozhodčí | Olšanský Milan |
Počet hráčů | 21 |
Typ turnaje | ČDS Cup Lipník nad Bečvou |
Místo | Prodarts club, Lipník nad Bečvou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Březík Jan [CZE059919] | |
Holiš Jan [CZE029458] | |
Holiš Radek [CZE036928] | |
Hýžďal Radek [CZE073285] | |
Chromec Jakub [CZE031305] | |
Kalivoda Jakub [CZE064346] | |
Labská Petra [CZE068406] | |
Mrtvý Václav [CZE073290] | |
Olšanský Milan [CZE021881] | |
Pazdera Milan [CZE034923] | |
Petráš Vladimír [CZE068812] | |
Pjajčik Pavel [CZE071895] | |
Rosíková Alena [CZE031703] | |
Schwarzová Lucie [CZE047809] | |
Šafránek Dominik [CZE052396] | |
Šianský Milan [CZE022634] | |
Šmejkal Petr [CZE018686] | |
Šnita Zbyněk [CZE068167] | |
Tůmová Petra [CZE034926] | |
Vranková Julie [CZE062101] | |
Vysloužil Martin [CZE072890] |
1CDS Lipník n.B. - 12.04.2023--:--
Žádné utkání
2CDS Lipník n.B. - 12.04.2023--:--
Žádné utkání
- Pjajčik Pavel0
Pjajčik Pavel 2 Olšanský Milan 0
Šianský Milan 0 Pjajčik Pavel 2
Šianský Milan 1 Vranková Julie 0 Pjajčik Pavel 2 Šnita Zbyněk 0
Labská Petra 0 Šianský Milan 2 Kalivoda Jakub 0 Pjajčik Pavel 2
Schwarzová Lucie 1 Labská Petra 2 Šianský Milan 2 Holiš Jan 1 Kalivoda Jakub 2 Mrtvý Václav 0 Pjajčik Pavel 2 Petráš Vladimír 0
Rosíková Alena 0 Schwarzová Lucie 2 Hýžďal Radek 0 Šianský Milan 2 Kalivoda Jakub 2 Březík Jan 0 Tůmová Petra 1 Pjajčik Pavel 2
Rosíková Alena 2 Holiš Radek 1 Volný_los 0 Schwarzová Lucie 1 Pazdera Milan 0 Hýžďal Radek 2 Vysloužil Martin 0 Šianský Milan 2 Kalivoda Jakub 2 Šmejkal Petr 0 Volný_los 0 Březík Jan 1 Volný_los 0 Tůmová Petra 1 Šafránek Dominik 0 Pjajčik Pavel 2
Volný_los 0 Rosíková Alena 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pazdera Milan 1 Vysloužil Martin 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kalivoda Jakub 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Šafránek Dominik 1 Volný_los 0
Chromec Jakub 1 Volný_los 0 Rosíková Alena 0 Pjajčik Pavel 2 Holiš Jan 1 Volný_los 0 Tůmová Petra 1 Volný_los 0 Šnita Zbyněk 1 Volný_los 0 Pazdera Milan 0 Březík Jan 2 Labská Petra 2 Vysloužil Martin 1 Šmejkal Petr 1 Volný_los 0 Šianský Milan 1 Volný_los 0 Kalivoda Jakub 0 Petráš Vladimír 2 Hýžďal Radek 1 Volný_los 0 Vranková Julie 1 Volný_los 0 Schwarzová Lucie 1 Volný_los 0 Mrtvý Václav 1 Volný_los 0 Šafránek Dominik 1 Olšanský Milan 2 Holiš Radek 1 Volný_los 0
Chromec Jakub 2 Pjajčik Pavel 0 Holiš Jan 2 Tůmová Petra 0 Šnita Zbyněk 2 Březík Jan 1 Labská Petra 2 Šmejkal Petr 0 Šianský Milan 1 Petráš Vladimír 2 Hýžďal Radek 0 Vranková Julie 2 Schwarzová Lucie 1 Mrtvý Václav 2 Olšanský Milan 2 Holiš Radek 1
Chromec Jakub 2 Holiš Jan 0 Šnita Zbyněk 2 Labská Petra 0 Petráš Vladimír 0 Vranková Julie 2 Mrtvý Václav 0 Olšanský Milan 2
Chromec Jakub 2 Šnita Zbyněk 0 Vranková Julie 0 Olšanský Milan 2
Chromec Jakub 2 Olšanský Milan 1
Chromec Jakub 2 Pjajčik Pavel 1
- Chromec Jakub0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chromec Jakub [CZE031305] |
2. | Pjajčik Pavel [CZE071895] |
3. | Olšanský Milan [CZE021881] |
4. | Šianský Milan [CZE022634] |
5. | Vranková Julie [CZE062101] |
5. | Šnita Zbyněk [CZE068167] |
7. | Labská Petra [CZE068406] |
7. | Kalivoda Jakub [CZE064346] |
9. | Petráš Vladimír [CZE068812] |
9. | Mrtvý Václav [CZE073290] |
9. | Holiš Jan [CZE029458] |
9. | Schwarzová Lucie [CZE047809] |
13. | Tůmová Petra [CZE034926] |
13. | Březík Jan [CZE059919] |
13. | Hýžďal Radek [CZE073285] |
13. | Rosíková Alena [CZE031703] |
17. | Šafránek Dominik [CZE052396] |
17. | Šmejkal Petr [CZE018686] |
17. | Vysloužil Martin [CZE072890] |
17. | Pazdera Milan [CZE034923] |
17. | Holiš Radek [CZE036928] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chromec Jakub [CZE031305] |
2. | Pjajčik Pavel [CZE071895] |
3. | Olšanský Milan [CZE021881] |
4. | Šianský Milan [CZE022634] |
5. | Vranková Julie [CZE062101] |
5. | Šnita Zbyněk [CZE068167] |
7. | Labská Petra [CZE068406] |
7. | Kalivoda Jakub [CZE064346] |
9. | Petráš Vladimír [CZE068812] |
9. | Mrtvý Václav [CZE073290] |
9. | Holiš Jan [CZE029458] |
9. | Schwarzová Lucie [CZE047809] |
13. | Tůmová Petra [CZE034926] |
13. | Březík Jan [CZE059919] |
13. | Hýžďal Radek [CZE073285] |
13. | Rosíková Alena [CZE031703] |
17. | Šafránek Dominik [CZE052396] |
17. | Šmejkal Petr [CZE018686] |
17. | Vysloužil Martin [CZE072890] |
17. | Pazdera Milan [CZE034923] |
17. | Holiš Radek [CZE036928] |
Tento turnaj nemá přihlášky online