Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.04.2023 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Kulich Miloš |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | Open JMOŠS dvojice |
Místo | U Mě a U Tebe, Šošůvka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bukáček Marek [CZE060352], Hasoň Jiří [CZE050729] | |
Gorba Tomáš [CZE067404], Kratochvíl Martin [CZE040980] | |
Hasoň Pavel [CZE049104], Zouhar Ivan [CZE070849] | |
Hudec Pavel [CZE001888], Saulich Jiří [CZE043476] | |
Kalivoda Pavel [CZE004748], Kuchařík Bohuslav [CZE042729] | |
Koláček Zdeněk [CZE023217], YYYHost muž I [HOST_5] | |
Kříž Jiří [CZE050039], Augusta David [CZE001578] | |
Kummer David [CZE054814], Richter Pavel [CZE048987] | |
Mrázek Petr [CZE071473], Petr Lukáš [CZE071472] | |
Musil Přemysl [CZE070979], Havlík Dušan [CZE065395] | |
Nečasová Kristýna [CZE039263], Kocman Libor [CZE051192] | |
Polívka Leoš [CZE039261], Kocourek Jiří [CZE070430] | |
Skoupá Dominika [CZE063449], Bukáčková Božena [CZE060544] | |
Skoupý David [CZE049105], Kulhavý Petr [CZE006647] | |
Sobol Lukáš [CZE004626], Lorenc Petr [CZE027873] | |
Staňek Rudolf [CZE002630], Kočka Petr [CZE023779] | |
Strachoňová Jitka [CZE052015], Strachoň Štěpán [CZE049103] | |
Štolpa Roman [CZE051406], Skoupý Leopold [CZE059712] | |
Šváb Kamil [CZE041431], Šváb Jakub [CZE061916] | |
Vymazal Lukáš [CZE058327], Kuda Bronislav [CZE029960] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Staňek Rudolf [CZE002630], Kočka Petr [CZE023779] |
2. | Vymazal Lukáš [CZE058327], Kuda Bronislav [CZE029960] |
3. | Kummer David [CZE054814], Richter Pavel [CZE048987] |
4. | Kalivoda Pavel [CZE004748], Kuchařík Bohuslav [CZE042729] |
5. | Polívka Leoš [CZE039261], Kocourek Jiří [CZE070430] |
6. | Štolpa Roman [CZE051406], Skoupý Leopold [CZE059712] |
7. | Hasoň Pavel [CZE049104], Zouhar Ivan [CZE070849] |
8. | Bukáček Marek [CZE060352], Hasoň Jiří [CZE050729] |
9. | Skoupý David [CZE049105], Kulhavý Petr [CZE006647] |
10. | Sobol Lukáš [CZE004626], Lorenc Petr [CZE027873] |
11. | Koláček Zdeněk [CZE023217], YYYHost muž I [HOST_5] |
12. | Kříž Jiří [CZE050039], Augusta David [CZE001578] |
13. | Gorba Tomáš [CZE067404], Kratochvíl Martin [CZE040980] |
14. | Hudec Pavel [CZE001888], Saulich Jiří [CZE043476] |
15. | Skoupá Dominika [CZE063449], Bukáčková Božena [CZE060544] |
16. | Nečasová Kristýna [CZE039263], Kocman Libor [CZE051192] |
17. | Mrázek Petr [CZE071473], Petr Lukáš [CZE071472] |
18. | Strachoňová Jitka [CZE052015], Strachoň Štěpán [CZE049103] |
19. | Šváb Kamil [CZE041431], Šváb Jakub [CZE061916] |
20. | Musil Přemysl [CZE070979], Havlík Dušan [CZE065395] |
Tento turnaj nemá přihlášky online