Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.04.2023 |
Název | jc dobranov |
Rozhodčí | Kubín Milan |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | JC Dobranov Penzion Na Konci |
Místo | Penzion Na Konci, Dobranov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bergerová Irena [CZE054529] | |
Bičiště Miroslav [CZE010447] | |
Bičišťová Marcela [CZE024748] | |
Čechová Radka [CZE052032] | |
Havelková Drahuška [CZE068881] | |
Kalva Martin [CZE063847] | |
Kalvová Šárka [CZE064665] | |
Kamínek Miroslav [CZE075796] | |
Kubín Milan [CZE054528] | |
Kulas Kryštof [CZE066908] | |
Kulasová Zuzana [CZE003493] | |
Oreský Patrik [CZE064162] | |
Pajkrt Jan [CZE058400] | |
Paříková Eliška [CZE053731] | |
Písařík Josef [CZE067238] | |
Smolej Michal [CZE074815] | |
Souček Josef [CZE055704] | |
Šťastný Václav [CZE029697] | |
Štruncová Petra [CZE068470] | |
Třísko Roman [CZE055254] | |
Ženka Zbyněk [CZE063693] | |
Ženková Barbora [CZE074238] |
1jc dobranov--:--
Žádné utkání
2jc dobranov--:--
Žádné utkání
3jc dobranov--:--
Žádné utkání
- Kalva Martin0
Kalva Martin 2 Ženka Zbyněk 0
Kalva Martin 2 Kulas Kryštof 1
Kalva Martin 2 Bergerová Irena 0 Bičiště Miroslav 0 Kulas Kryštof 2
Kalva Martin 2 Kubín Milan 1 Bičiště Miroslav 2 Šťastný Václav 0
Kalva Martin 2 Souček Josef 0 Oreský Patrik 1 Kubín Milan 2 Čechová Radka 0 Bičiště Miroslav 2 Smolej Michal 0 Šťastný Václav 2
Kalva Martin 2 Bičišťová Marcela 0 Oreský Patrik 2 Kulasová Zuzana 1 Čechová Radka 2 Ženková Barbora 1 Havelková Drahuška 1 Smolej Michal 2
Kalvová Šárka 1 Kalva Martin 2 Volný_los 0 Bičišťová Marcela 1 Oreský Patrik 2 Pajkrt Jan 1 Štruncová Petra 0 Kulasová Zuzana 2 Písařík Josef 0 Čechová Radka 2 Paříková Eliška 0 Ženková Barbora 2 Volný_los 0 Havelková Drahuška 1 Smolej Michal 2 Kamínek Miroslav 1
Volný_los 0 Kalvová Šárka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Oreský Patrik 1 Štruncová Petra 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Písařík Josef 1 Paříková Eliška 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Smolej Michal 1 Volný_los 0
Kamínek Miroslav 1 Volný_los 0 Kubín Milan 2 Kalvová Šárka 0 Ženka Zbyněk 1 Volný_los 0 Havelková Drahuška 1 Volný_los 0 Ženková Barbora 1 Volný_los 0 Kulas Kryštof 2 Oreský Patrik 0 Štruncová Petra 0 Čechová Radka 2 Souček Josef 1 Volný_los 0 Šťastný Václav 1 Volný_los 0 Kulasová Zuzana 2 Písařík Josef 0 Třísko Roman 2 Paříková Eliška 0 Pajkrt Jan 1 Volný_los 0 Bičišťová Marcela 1 Volný_los 0 Bergerová Irena 1 Volný_los 0 Bičiště Miroslav 2 Smolej Michal 0 Kalva Martin 1 Volný_los 0
Kamínek Miroslav 1 Kubín Milan 2 Ženka Zbyněk 2 Havelková Drahuška 1 Ženková Barbora 0 Kulas Kryštof 2 Čechová Radka 0 Souček Josef 2 Šťastný Václav 2 Kulasová Zuzana 0 Třísko Roman 2 Pajkrt Jan 0 Bičišťová Marcela 1 Bergerová Irena 2 Bičiště Miroslav 2 Kalva Martin 0
Kubín Milan 0 Ženka Zbyněk 2 Kulas Kryštof 2 Souček Josef 0 Šťastný Václav 0 Třísko Roman 2 Bergerová Irena 2 Bičiště Miroslav 0
Ženka Zbyněk 2 Kulas Kryštof 0 Třísko Roman 2 Bergerová Irena 0
Ženka Zbyněk 0 Třísko Roman 2
Třísko Roman 2 Kalva Martin 0
- Třísko Roman0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Třísko Roman [CZE055254] |
2. | Kalva Martin [CZE063847] |
3. | Ženka Zbyněk [CZE063693] |
4. | Kulas Kryštof [CZE066908] |
5. | Bergerová Irena [CZE054529] |
5. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
7. | Kubín Milan [CZE054528] |
7. | Šťastný Václav [CZE029697] |
9. | Smolej Michal [CZE074815] |
9. | Čechová Radka [CZE052032] |
9. | Oreský Patrik [CZE064162] |
9. | Souček Josef [CZE055704] |
13. | Havelková Drahuška [CZE068881] |
13. | Ženková Barbora [CZE074238] |
13. | Kulasová Zuzana [CZE003493] |
13. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
17. | Kamínek Miroslav [CZE075796] |
17. | Paříková Eliška [CZE053731] |
17. | Písařík Josef [CZE067238] |
17. | Štruncová Petra [CZE068470] |
17. | Pajkrt Jan [CZE058400] |
17. | Kalvová Šárka [CZE064665] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Třísko Roman [CZE055254] |
2. | Kalva Martin [CZE063847] |
3. | Ženka Zbyněk [CZE063693] |
4. | Kulas Kryštof [CZE066908] |
5. | Bergerová Irena [CZE054529] |
5. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
7. | Kubín Milan [CZE054528] |
7. | Šťastný Václav [CZE029697] |
9. | Smolej Michal [CZE074815] |
9. | Čechová Radka [CZE052032] |
9. | Oreský Patrik [CZE064162] |
9. | Souček Josef [CZE055704] |
13. | Havelková Drahuška [CZE068881] |
13. | Ženková Barbora [CZE074238] |
13. | Kulasová Zuzana [CZE003493] |
13. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
17. | Kamínek Miroslav [CZE075796] |
17. | Paříková Eliška [CZE053731] |
17. | Písařík Josef [CZE067238] |
17. | Štruncová Petra [CZE068470] |
17. | Pajkrt Jan [CZE058400] |
17. | Kalvová Šárka [CZE064665] |
Tento turnaj nemá přihlášky online