Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.04.2023 |
Název | Tour kraje Vysočina 501 |
Rozhodčí | Novák Radek |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Tour kraje Vysočina |
Místo | Zapomnění, Jihlava |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Hyka Michal [CZE041217] | |
Kameník Roman [CZE059800] | |
Kopeček Ondřej [CZE059905] | |
Novák Radek [CZE049908] | |
Smejkal František [CZE071305] | |
Václavek Martin [CZE061251] | |
Vierer Jaromír [CZE059373] | |
Vomelová Lenka [CZE074412] | |
Žuravlov Boris [CZE040105] | |
Žuravlov Ivana [CZE058360] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2Tour kraje Vysočina 501--:--
Žádné utkání
- Kopeček Ondřej0
Kopeček Ondřej 2 Žuravlov Boris 0
Kopeček Ondřej 2 Hyka Michal 0
Kopeček Ondřej 2 Kameník Roman 0 Smejkal František 1 Hyka Michal 2
Kopeček Ondřej 2 Vomelová Lenka 0 Vierer Jaromír 1 Smejkal František 2
Kopeček Ondřej 2 Žuravlov Ivana 0 Volný_los 0 Vomelová Lenka 1 Volný_los 0 Vierer Jaromír 1 Václavek Martin 0 Smejkal František 2
Volný_los 0 Kopeček Ondřej 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Václavek Martin 1 Volný_los 0
Žuravlov Boris 1 Volný_los 0 Kopeček Ondřej 1 Smejkal František 2 Vierer Jaromír 1 Volný_los 0 Kameník Roman 1 Volný_los 0 Vomelová Lenka 1 Volný_los 0 Hyka Michal 1 Volný_los 0 Václavek Martin 0 Žuravlov Ivana 2 Novák Radek 1 Volný_los 0
Žuravlov Boris 2 Smejkal František 0 Vierer Jaromír 0 Kameník Roman 2 Vomelová Lenka 1 Hyka Michal 2 Žuravlov Ivana 0 Novák Radek 2
Žuravlov Boris 2 Kameník Roman 1 Hyka Michal 0 Novák Radek 2
Žuravlov Boris 0 Novák Radek 2
Novák Radek 2 Kopeček Ondřej 1
- Novák Radek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák Radek [CZE049908] |
2. | Kopeček Ondřej [CZE059905] |
3. | Žuravlov Boris [CZE040105] |
4. | Hyka Michal [CZE041217] |
5. | Kameník Roman [CZE059800] |
5. | Smejkal František [CZE071305] |
7. | Vomelová Lenka [CZE074412] |
7. | Vierer Jaromír [CZE059373] |
9. | Václavek Martin [CZE061251] |
9. | Žuravlov Ivana [CZE058360] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák Radek [CZE049908] |
2. | Kopeček Ondřej [CZE059905] |
3. | Žuravlov Boris [CZE040105] |
4. | Hyka Michal [CZE041217] |
5. | Kameník Roman [CZE059800] |
5. | Smejkal František [CZE071305] |
7. | Vomelová Lenka [CZE074412] |
7. | Vierer Jaromír [CZE059373] |
9. | Václavek Martin [CZE061251] |
9. | Žuravlov Ivana [CZE058360] |
Tento turnaj nemá přihlášky online