Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.04.2023 |
Název | Hlavní turnaj |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Baumrukr Michal [CZE075768] | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Blažková Šárka [CZE062560] | |
Čermák David [CZE000265] | |
Černý Jan [CZE070670] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Halíř Radek [CZE037748] | |
Harmáček Tomáš [CZE044858] | |
Hemerka Matěj [CZE069102] | |
Chládek Kamil [CZE038059] | |
Irimičuková Ludmila [CZE067790] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Kohout Petr [CZE046712] | |
Kotek Martin [CZE069150] | |
Kraft Jaroslav [CZE064329] | |
Lipčei Tibor [WRD074931] | |
Pitel Jakub [CZE064168] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Slavik Petr [CZE075769] | |
Šleis Jakub [CZE071467] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Truhlík Dejan [CZE069495] | |
Uldrich Jiří [CZE068965] | |
Vašíček Milan [CZE072986] | |
Větrovský Stanislav [CZE000440] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] | |
Weishäupl Filip [CZE063387] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Kraft Jaroslav [CZE064329] |
2. | Šmrha Jan [CZE000448] |
3. | Beran Lukáš [CZE007552] |
4. | Harmáček Tomáš [CZE044858] |
5. | Chládek Kamil [CZE038059] |
6. | Uldrich Jiří [CZE068965] |
7. | Hemerka Matěj [CZE069102] |
8. | Větrovský Stanislav [CZE000440] |
9. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
10. | Černý Jan [CZE070670] |
11. | Halíř Radek [CZE037748] |
12. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
13. | Slavik Petr [CZE075769] |
14. | Čermák David [CZE000265] |
15. | Baumrukr Michal [CZE075768] |
16. | Truhlík Dejan [CZE069495] |
17. | Šleis Jakub [CZE071467] |
18. | [] |
19. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
20. | Kotek Martin [CZE069150] |
21. | Vašíček Milan [CZE072986] |
22. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
23. | Irimičuková Ludmila [CZE067790] |
24. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
25. | Kohout Petr [CZE046712] |
26. | Pitel Jakub [CZE064168] |
27. | Blažková Šárka [CZE062560] |
28. | Weishäupl Filip [CZE063387] |
29. | Lipčei Tibor [WRD074931] |
Tento turnaj nemá přihlášky online