Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.03.2023 |
Název | 501DKO |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Sedmička Cup Open |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Matuška Jakub [CZE002808] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
- Matuška Jakub0
Matuška Jakub 2 Mikunda Tomáš 1
Tlustý Ladislav 0 Matuška Jakub 2
Adámková Arleta 0 Tlustý Ladislav 2 Kárász Josef 0 Matuška Jakub 2
Adámková Arleta 2 Hromádko Leoš 0 Kárász Josef 2 Kynčl Jakub 1
Adámková Arleta 2 Borůvka Lukáš 0 Volný_los 0 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Kárász Josef 1 Kynčl Jakub 2 Suk Stanislav 0
Volný_los 0 Adámková Arleta 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kynčl Jakub 1 Volný_los 0
Tlustý Ladislav 1 Volný_los 0 Adámková Arleta 1 Suk Stanislav 2 Mikunda Tomáš 1 Volný_los 0 Kárász Josef 1 Volný_los 0 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Koščál Daniel 1 Volný_los 0 Kynčl Jakub 0 Matuška Jakub 2 Borůvka Lukáš 1 Volný_los 0
Tlustý Ladislav 2 Suk Stanislav 1 Mikunda Tomáš 2 Kárász Josef 0 Hromádko Leoš 0 Koščál Daniel 2 Matuška Jakub 2 Borůvka Lukáš 1
Tlustý Ladislav 0 Mikunda Tomáš 2 Koščál Daniel 2 Matuška Jakub 1
Mikunda Tomáš 0 Koščál Daniel 2
Koščál Daniel 2 Matuška Jakub 1
- Koščál Daniel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koščál Daniel [CZE057097] |
2. | Matuška Jakub [CZE002808] |
3. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
4. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
5. | Adámková Arleta [CZE069396] |
5. | Kárász Josef [CZE034819] |
7. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
7. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
9. | Suk Stanislav [CZE036843] |
9. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koščál Daniel [CZE057097] |
2. | Matuška Jakub [CZE002808] |
3. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
4. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
5. | Adámková Arleta [CZE069396] |
5. | Kárász Josef [CZE034819] |
7. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
7. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
9. | Suk Stanislav [CZE036843] |
9. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
Tento turnaj nemá přihlášky online