Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.03.2023 |
Název | maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | Orel Dart Open (Maršovák) |
Místo | Sportbar Mládežnická, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Ondřej [CZE063915] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Drahonínský Martin [CZE075026] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Horáková Alena [CZE021131] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Kárász Lukáš [CZE075394] | |
Klempíř Petr [CZE021128] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Matuška Jakub [CZE002808] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šafář Jakub [CZE001550] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Tůmová Barbora [CZE075024] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Matuška Jakub [CZE002808] |
3. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
4. | Škrabák Michael [CZE014019] |
5. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
6. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
7. | Šilar David [CZE001122] |
8. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
9. | Demuth Petr [CZE030467] |
10. | Suk Stanislav [CZE036843] |
11. | Matys Roman [CZE060230] |
12. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
13. | Bílek Pavel [CZE026189] |
14. | Vladyka Petr [CZE037284] |
15. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
16. | Drahonínský Martin [CZE075026] |
17. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
18. | Klempíř Petr [CZE021128] |
19. | Kárász Lukáš [CZE075394] |
20. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
21. | Horák Karel [CZE021132] |
22. | Horáková Alena [CZE021131] |
23. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
24. | Vajdová Nela [CZE076226] |
25. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
26. | Kárász Josef [CZE034819] |
27. | Klempířová Erika [CZE021129] |
28. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
29. | Tůmová Barbora [CZE075024] |
30. | Šafář Jakub [CZE001550] |
Tento turnaj nemá přihlášky online