Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.03.2023 |
Název | Hlavní turnaj |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baumrukr Michal [CZE075768] | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Bernklau Alan [CZE062106] | |
Černý Jan [CZE070670] | |
Dušek Radomír st. [CZE070020] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Halíř Radek [CZE037748] | |
Hanžl František [CZE066766] | |
Homolová Andrea [CZE065873] | |
Jáchym Václav [CZE076180] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Karel Roman [CZE076181] | |
Kohout Petr [CZE046712] | |
Kopal Miroslav [CZE066767] | |
Kotek Martin [CZE069150] | |
Lipčei Tibor [WRD074931] | |
Pitra František [CZE064926] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Slába Marek [CZE058959] | |
Szüllö David [CZE068046] | |
Šímová Veronika [CZE073755] | |
Šleis Jakub [CZE071467] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Truhlík Dejan [CZE069495] | |
Uldrich Jiří [CZE068965] | |
Vašíček Milan [CZE072986] | |
Velebný Daniel [CZE067315] | |
Žatkuliak Tomáš [CZE065287] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
2. | Šmrha Jan [CZE000448] |
3. | Uldrich Jiří [CZE068965] |
4. | Dušek Radomír st. [CZE070020] |
5. | Žatkuliak Tomáš [CZE065287] |
6. | Pitra František [CZE064926] |
7. | Halíř Radek [CZE037748] |
8. | Kotek Martin [CZE069150] |
9. | Šímová Veronika [CZE073755] |
10. | Truhlík Dejan [CZE069495] |
11. | Szüllö David [CZE068046] |
12. | Hanžl František [CZE066766] |
13. | Vašíček Milan [CZE072986] |
14. | Černý Jan [CZE070670] |
15. | Kohout Petr [CZE046712] |
16. | Kopal Miroslav [CZE066767] |
17. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
18. | Velebný Daniel [CZE067315] |
19. | Baumrukr Michal [CZE075768] |
20. | Bernklau Alan [CZE062106] |
21. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
22. | Šleis Jakub [CZE071467] |
23. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
24. | Slába Marek [CZE058959] |
25. | Beran Lukáš [CZE007552] |
26. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
27. | Jáchym Václav [CZE076180] |
28. | Homolová Andrea [CZE065873] |
29. | Karel Roman [CZE076181] |
30. | Lipčei Tibor [WRD074931] |
Tento turnaj nemá přihlášky online