Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.03.2023 |
Název | jc dobranov |
Rozhodčí | Kubín Milan |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | JC Dobranov Penzion Na Konci |
Místo | Penzion Na Konci, Dobranov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bergerová Irena [CZE054529] | |
Bičiště Miroslav [CZE010447] | |
Bičišťová Marcela [CZE024748] | |
Kubín Milan [CZE054528] | |
Písařík Josef [CZE067238] | |
Rejthar Vladimír [CZE066796] | |
Schmidt Petr [CZE052706] | |
Souček Josef [CZE055704] | |
Zajíc Petra [CZE017250] |
1jc dobranov--:--
Žádné utkání
2jc dobranov--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Kubín Milan0
Kubín Milan 2 Souček Josef 0
Bergerová Irena 0 Kubín Milan 2
Bergerová Irena 2 Zajíc Petra 0 Schmidt Petr 1 Kubín Milan 2
Bergerová Irena 2 Bičišťová Marcela 1 Schmidt Petr 2 Písařík Josef 0
Rejthar Vladimír 0 Bergerová Irena 2 Volný_los 0 Bičišťová Marcela 1 Volný_los 0 Schmidt Petr 1 Volný_los 0 Písařík Josef 1
Volný_los 0 Rejthar Vladimír 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Písařík Josef 1 Volný_los 0 Bičiště Miroslav 2 Rejthar Vladimír 1 Zajíc Petra 1 Volný_los 0 Schmidt Petr 1 Volný_los 0 Kubín Milan 1 Volný_los 0 Bičišťová Marcela 1 Volný_los 0 Souček Josef 1 Volný_los 0 Bergerová Irena 1 Volný_los 0
Písařík Josef 0 Bičiště Miroslav 2 Zajíc Petra 2 Schmidt Petr 1 Kubín Milan 2 Bičišťová Marcela 1 Souček Josef 2 Bergerová Irena 0
Bičiště Miroslav 2 Zajíc Petra 0 Kubín Milan 1 Souček Josef 2
Bičiště Miroslav 2 Souček Josef 0
Bičiště Miroslav 2 Kubín Milan 0
- Bičiště Miroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
2. | Kubín Milan [CZE054528] |
3. | Souček Josef [CZE055704] |
4. | Bergerová Irena [CZE054529] |
5. | Zajíc Petra [CZE017250] |
5. | Schmidt Petr [CZE052706] |
7. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
7. | Písařík Josef [CZE067238] |
9. | Rejthar Vladimír [CZE066796] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bičiště Miroslav [CZE010447] |
2. | Kubín Milan [CZE054528] |
3. | Souček Josef [CZE055704] |
4. | Bergerová Irena [CZE054529] |
5. | Zajíc Petra [CZE017250] |
5. | Schmidt Petr [CZE052706] |
7. | Bičišťová Marcela [CZE024748] |
7. | Písařík Josef [CZE067238] |
9. | Rejthar Vladimír [CZE066796] |
Tento turnaj nemá přihlášky online