Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.03.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Gunar Michal [CZE063544] | |
Husák Martin [CZE070862] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Najman Michal [CZE046576] | |
Novosádová Petra [CZE073759] | |
Pěnkavová Ludmila [CZE053901] | |
Poláček Jan [CZE051030] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Stuchlý Milan [CZE056267] | |
Šanda David [CZE072149] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Najman Michal0
Husák Martin 0 Najman Michal 2
Husák Martin 2 Gunar Michal 1
Šanda David 0 Husák Martin 2 Gunar Michal 2 Matějček Jan 0
Vokoun Martin 1 Šanda David 2 Gunar Michal 2 Adamus David 0
Vokoun Martin 2 Novosádová Petra 0 Šanda David 2 Řepíková Marcela 0 Beznoska Jan 0 Gunar Michal 2 Adamus David 2 Poláček Jan 0
Volný_los 0 Vokoun Martin 1 Košťál Roman 1 Šanda David 2 Beznoska Jan 2 Stuchlý Milan 1 Adamus David 2 Pěnkavová Ludmila 1
Poláček Jan 1 Volný_los 0 Vokoun Martin 1 Najman Michal 2 Gunar Michal 2 Košťál Roman 0 Šanda David 0 Husák Martin 2 Beznoska Jan 1 Wollenheit Milan 2 Řepíková Marcela 2 Stuchlý Milan 1 Matějček Jan 2 Adamus David 1 Novosádová Petra 2 Pěnkavová Ludmila 1
Poláček Jan 0 Najman Michal 2 Gunar Michal 0 Husák Martin 2 Wollenheit Milan 2 Řepíková Marcela 0 Matějček Jan 2 Novosádová Petra 1
Najman Michal 2 Husák Martin 1 Wollenheit Milan 2 Matějček Jan 1
Najman Michal 0 Wollenheit Milan 2
Wollenheit Milan 2 Najman Michal 0
- Wollenheit Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
2. | Najman Michal [CZE046576] |
3. | Husák Martin [CZE070862] |
4. | Gunar Michal [CZE063544] |
5. | Šanda David [CZE072149] |
5. | Matějček Jan [CZE006483] |
7. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
9. | Poláček Jan [CZE051030] |
9. | Beznoska Jan [CZE072155] |
9. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
9. | Novosádová Petra [CZE073759] |
13. | Košťál Roman [CZE040573] |
13. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
13. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
2. | Najman Michal [CZE046576] |
3. | Husák Martin [CZE070862] |
4. | Gunar Michal [CZE063544] |
5. | Šanda David [CZE072149] |
5. | Matějček Jan [CZE006483] |
7. | Vokoun Martin [CZE020333] |
7. | Adamus David [CZE051028] |
9. | Poláček Jan [CZE051030] |
9. | Beznoska Jan [CZE072155] |
9. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
9. | Novosádová Petra [CZE073759] |
13. | Košťál Roman [CZE040573] |
13. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
13. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
Tento turnaj nemá přihlášky online