Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.03.2023 |
Název | 501Do/Mo |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Teplický Pohár |
Místo | Kapitán , Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Zdeněk [CZE055127] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Rychlý Luboš [CZE037182] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Šuleková Petra [CZE065410] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
1501Do/Mo--:--
Žádné utkání
2501Do/Mo--:--
Žádné utkání
- Pusch Petr0
Kropáček Jindřich 0 Pusch Petr 1
Blahník Zdeněk 0 Kropáček Jindřich 1
Hájek Otto 0 Blahník Zdeněk 1 Rychlý Luboš 0 Kropáček Jindřich 1
Hájek Otto 1 Šuleková Petra 0 Šulek Radim 0 Rychlý Luboš 1
Šlabjarová Pavla 0 Hájek Otto 1 Volný_los 0 Šuleková Petra 1 Živná Andrea 0 Šulek Radim 1 Korba Jan 0 Rychlý Luboš 1
Volný_los 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Korba Jan 1 Volný_los 0
Rychlý Luboš 1 Volný_los 0 Šlabjarová Pavla 0 Pusch Petr 1 Šulek Radim 1 Volný_los 0 Blahník Zdeněk 1 Volný_los 0 Šuleková Petra 1 Volný_los 0 Živná Andrea 0 Veleba Květoslav 1 Hájek Otto 1 Korba Jan 0 Kropáček Jindřich 1 Volný_los 0
Rychlý Luboš 0 Pusch Petr 1 Šulek Radim 0 Blahník Zdeněk 1 Šuleková Petra 0 Veleba Květoslav 1 Hájek Otto 0 Kropáček Jindřich 1
Pusch Petr 1 Blahník Zdeněk 0 Veleba Květoslav 1 Kropáček Jindřich 0
Pusch Petr 0 Veleba Květoslav 1
Veleba Květoslav 0 Pusch Petr 1
Veleba Květoslav 0 Pusch Petr 1
- Pusch Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
3. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
4. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Rychlý Luboš [CZE037182] |
7. | Šuleková Petra [CZE065410] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
3. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
4. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Rychlý Luboš [CZE037182] |
7. | Šuleková Petra [CZE065410] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
Tento turnaj nemá přihlášky online