Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.03.2023 |
Název | MO - ŽENY |
Rozhodčí | Jůzl Pavel |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | SKORI TOUR Dušejov |
Místo | Na hřišti, Dušejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Davidová Hana [CZE001853] | |
Filasová Kateřina [CZE073692] | |
Fílová Barbora [CZE049497] | |
Hlaváčková Blažena [CZE050958] | |
Jůzlová Alžběta [CZE049492] | |
Mašátová Iveta [CZE072992] | |
Rychecká Julie [CZE049501] | |
Spudilová Hana [CZE049504] | |
Tučková Dana [CZE051452] | |
Veleková Dagmar [CZE045129] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Davidová Hana0
Davidová Hana 2 Spudilová Hana 0
Davidová Hana 2 Veleková Dagmar 1
Davidová Hana 2 Mašátová Iveta 1 Fílová Barbora 0 Veleková Dagmar 2
Davidová Hana 2 Filasová Kateřina 0 Hlaváčková Blažena 0 Fílová Barbora 2
Jůzlová Alžběta 1 Davidová Hana 2 Volný_los 0 Filasová Kateřina 1 Volný_los 0 Hlaváčková Blažena 1 Fílová Barbora 2 Rychecká Julie 0
Volný_los 0 Jůzlová Alžběta 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Fílová Barbora 1 Volný_los 0
Rychecká Julie 1 Volný_los 0 Jůzlová Alžběta 0 Spudilová Hana 2 Hlaváčková Blažena 1 Volný_los 0 Mašátová Iveta 1 Volný_los 0 Filasová Kateřina 1 Volný_los 0 Tučková Dana 1 Volný_los 0 Fílová Barbora 1 Veleková Dagmar 2 Davidová Hana 1 Volný_los 0
Rychecká Julie 1 Spudilová Hana 2 Hlaváčková Blažena 1 Mašátová Iveta 2 Filasová Kateřina 1 Tučková Dana 2 Veleková Dagmar 2 Davidová Hana 0
Spudilová Hana 2 Mašátová Iveta 1 Tučková Dana 2 Veleková Dagmar 0
Spudilová Hana 1 Tučková Dana 2
Tučková Dana 1 Davidová Hana 2
Tučková Dana 2 Davidová Hana 0
- Tučková Dana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tučková Dana [CZE051452] |
2. | Davidová Hana [CZE001853] |
3. | Spudilová Hana [CZE049504] |
4. | Veleková Dagmar [CZE045129] |
5. | Mašátová Iveta [CZE072992] |
5. | Fílová Barbora [CZE049497] |
7. | Filasová Kateřina [CZE073692] |
7. | Hlaváčková Blažena [CZE050958] |
9. | Rychecká Julie [CZE049501] |
9. | Jůzlová Alžběta [CZE049492] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tučková Dana [CZE051452] |
2. | Davidová Hana [CZE001853] |
3. | Spudilová Hana [CZE049504] |
4. | Veleková Dagmar [CZE045129] |
5. | Mašátová Iveta [CZE072992] |
5. | Fílová Barbora [CZE049497] |
7. | Filasová Kateřina [CZE073692] |
7. | Hlaváčková Blažena [CZE050958] |
9. | Rychecká Julie [CZE049501] |
9. | Jůzlová Alžběta [CZE049492] |
Tento turnaj nemá přihlášky online