Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.03.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Dolejší Dana |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | JC Most Fénix |
Místo | JC Fénix Most, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bruha Petr [CZE040291] | |
Glogovský František st. [CZE001488] | |
Hruška Josef [CZE074617] | |
Chlupáč Jiří [CZE037814] | |
Jelínek Jan [CZE045060] | |
Klaban Tomáš [CZE001323] | |
Koláčný Michal [CZE004757] | |
Kulhánek Petr [CZE071767] | |
Moulis Michal [CZE000711] | |
Radová Karla [CZE000873] | |
Rubáš Pavel [CZE040113] | |
Šnírer Milan [CZE000341] | |
Tonka Robert [CZE017313] | |
Trs Vladimír [CZE001967] | |
Zich Lukáš [CZE046912] |
1501DO--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
- Bruha Petr0
Koláčný Michal 0 Bruha Petr 1
Koláčný Michal 1 Šnírer Milan 0
Koláčný Michal 1 Chlupáč Jiří 0 Radová Karla 0 Šnírer Milan 1
Rubáš Pavel 0 Koláčný Michal 1 Glogovský František st. 0 Radová Karla 1
Rubáš Pavel 1 Trs Vladimír 0 Koláčný Michal 1 Zich Lukáš 0 Klaban Tomáš 0 Glogovský František st. 1 Jelínek Jan 0 Radová Karla 1
Volný_los 0 Rubáš Pavel 1 Moulis Michal 0 Koláčný Michal 1 Klaban Tomáš 1 Kulhánek Petr 0 Jelínek Jan 1 Hruška Josef 0
Bruha Petr 1 Volný_los 0 Rubáš Pavel 0 Radová Karla 1 Chlupáč Jiří 1 Moulis Michal 0 Koláčný Michal 0 Glogovský František st. 1 Klaban Tomáš 0 Zich Lukáš 1 Kulhánek Petr 0 Šnírer Milan 1 Tonka Robert 1 Jelínek Jan 0 Hruška Josef 0 Trs Vladimír 1
Bruha Petr 1 Radová Karla 0 Chlupáč Jiří 1 Glogovský František st. 0 Zich Lukáš 0 Šnírer Milan 1 Tonka Robert 1 Trs Vladimír 0
Bruha Petr 1 Chlupáč Jiří 0 Šnírer Milan 0 Tonka Robert 1
Bruha Petr 0 Tonka Robert 1
Tonka Robert 0 Bruha Petr 1
Tonka Robert 0 Bruha Petr 1
- Bruha Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bruha Petr [CZE040291] |
2. | Tonka Robert [CZE017313] |
3. | Koláčný Michal [CZE004757] |
4. | Šnírer Milan [CZE000341] |
5. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
5. | Radová Karla [CZE000873] |
7. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
7. | Glogovský František st. [CZE001488] |
9. | Jelínek Jan [CZE045060] |
9. | Klaban Tomáš [CZE001323] |
9. | Zich Lukáš [CZE046912] |
9. | Trs Vladimír [CZE001967] |
13. | Moulis Michal [CZE000711] |
13. | Kulhánek Petr [CZE071767] |
13. | Hruška Josef [CZE074617] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bruha Petr [CZE040291] |
2. | Tonka Robert [CZE017313] |
3. | Koláčný Michal [CZE004757] |
4. | Šnírer Milan [CZE000341] |
5. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
5. | Radová Karla [CZE000873] |
7. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
7. | Glogovský František st. [CZE001488] |
9. | Jelínek Jan [CZE045060] |
9. | Klaban Tomáš [CZE001323] |
9. | Zich Lukáš [CZE046912] |
9. | Trs Vladimír [CZE001967] |
13. | Moulis Michal [CZE000711] |
13. | Kulhánek Petr [CZE071767] |
13. | Hruška Josef [CZE074617] |
Tento turnaj nemá přihlášky online