Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.03.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Jiroutek Miloš [CZE056913] | |
Jiroutek Radek [CZE058953] | |
Laurenčík Martin [CZE068003] | |
Laurenčík Milan [CZE068250] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Mikula Zdeněk [CZE051029] | |
Novosádová Petra [CZE073759] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Pěnkavová Ludmila [CZE053901] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Strecker Libor [CZE013862] | |
Stuchlý Milan [CZE056267] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Vokoun Martin0
Laurenčík Milan 0 Vokoun Martin 2
Beznoska Jan 0 Laurenčík Milan 2
Beznoska Jan 2 Adamus David 1 Laurenčík Milan 2 Stuchlý Milan 0
Matějček Jan 1 Beznoska Jan 2 Novosádová Petra 0 Laurenčík Milan 2
Řepíková Marcela 1 Matějček Jan 2 Beznoska Jan 2 Laurenčík Martin 0 Paulová Michaela 0 Novosádová Petra 2 Strecker Libor 0 Laurenčík Milan 2
Řepíková Marcela 2 Mikula Zdeněk 0 Beznoska Jan 2 Jiroutek Radek 0 Jiroutek Miloš 0 Paulová Michaela 2 Strecker Libor 2 Pěnkavová Ludmila 1
Wollenheit Milan 2 Řepíková Marcela 0 Laurenčík Milan 2 Mikula Zdeněk 0 Adamus David 2 Beznoska Jan 0 Jiroutek Radek 0 Novosádová Petra 2 Jiroutek Miloš 0 Laurenčík Martin 2 Paulová Michaela 1 Stuchlý Milan 2 Strecker Libor 0 Vokoun Martin 2 Pěnkavová Ludmila 0 Matějček Jan 2
Wollenheit Milan 2 Laurenčík Milan 0 Adamus David 2 Novosádová Petra 0 Laurenčík Martin 0 Stuchlý Milan 2 Vokoun Martin 2 Matějček Jan 0
Wollenheit Milan 2 Adamus David 0 Stuchlý Milan 1 Vokoun Martin 2
Wollenheit Milan 2 Vokoun Martin 0
Wollenheit Milan 0 Vokoun Martin 2
Wollenheit Milan 0 Vokoun Martin 2
- Vokoun Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vokoun Martin [CZE020333] |
2. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
3. | Laurenčík Milan [CZE068250] |
4. | Beznoska Jan [CZE072155] |
5. | Adamus David [CZE051028] |
5. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
7. | Matějček Jan [CZE006483] |
7. | Novosádová Petra [CZE073759] |
9. | Strecker Libor [CZE013862] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Laurenčík Martin [CZE068003] |
9. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
13. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
13. | Jiroutek Radek [CZE058953] |
13. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
13. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vokoun Martin [CZE020333] |
2. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
3. | Laurenčík Milan [CZE068250] |
4. | Beznoska Jan [CZE072155] |
5. | Adamus David [CZE051028] |
5. | Stuchlý Milan [CZE056267] |
7. | Matějček Jan [CZE006483] |
7. | Novosádová Petra [CZE073759] |
9. | Strecker Libor [CZE013862] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Laurenčík Martin [CZE068003] |
9. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
13. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
13. | Jiroutek Radek [CZE058953] |
13. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
13. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
Tento turnaj nemá přihlášky online