Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.03.2023 |
Název | Dvojice |
Rozhodčí | Šafránek Martin |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Double's , Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] | |
Dostál Radim [CZE060679], Suchánek Josef [CZE040438] | |
Junová Petra [CZE001379], Nová Tereza [CZE000770] | |
Kalicher Michal [CZE048007], Těšínský Denis [CZE074080] | |
Kolařík Adam [CZE073435], Tomášek Pavel [CZE072706] | |
Kroužecká Adéla [CZE069042], Šafránek Martin [CZE045511] | |
Šimek Ladislav [CZE062382], Miňovský Tomáš [CZE061685] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Kolařík, Tomášek0
Kolařík, Tomášek 1 Kalicher, Těšínský 0
Kolařík, Tomášek 1 Kroužecká, Šafránek 0
Kolařík, Tomášek 1 Junová, Nová 0 Kroužecká, Šafránek 1 Dostál, Suchánek 0
Volný_los 0 Kolařík, Tomášek 1 Kroužecká, Šafránek 1 Cirkovský, Vokřálová 0
Dostál, Suchánek 1 Volný_los 0 Kolařík, Tomášek 0 Šimek, Miňovský 1 Junová, Nová 1 Kroužecká, Šafránek 0 Kalicher, Těšínský 1 Cirkovský, Vokřálová 0
Dostál, Suchánek 0 Šimek, Miňovský 1 Junová, Nová 0 Kalicher, Těšínský 1
Šimek, Miňovský 1 Kalicher, Těšínský 0
Šimek, Miňovský 1 Kolařík, Tomášek 0
- Šimek, Miňovský0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šimek Ladislav [CZE062382], Miňovský Tomáš [CZE061685] |
2. | Kolařík Adam [CZE073435], Tomášek Pavel [CZE072706] |
3. | Kalicher Michal [CZE048007], Těšínský Denis [CZE074080] |
4. | Kroužecká Adéla [CZE069042], Šafránek Martin [CZE045511] |
5. | Junová Petra [CZE001379], Nová Tereza [CZE000770] |
5. | Dostál Radim [CZE060679], Suchánek Josef [CZE040438] |
7. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šimek Ladislav [CZE062382], Miňovský Tomáš [CZE061685] |
2. | Kolařík Adam [CZE073435], Tomášek Pavel [CZE072706] |
3. | Kalicher Michal [CZE048007], Těšínský Denis [CZE074080] |
4. | Kroužecká Adéla [CZE069042], Šafránek Martin [CZE045511] |
5. | Junová Petra [CZE001379], Nová Tereza [CZE000770] |
5. | Dostál Radim [CZE060679], Suchánek Josef [CZE040438] |
7. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] |
Tento turnaj nemá přihlášky online