Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.03.2023 |
Název | O pohár Sparty Úpice 2023 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bíman Aleš [CZE076103] | |
Čírtek Tomáš [CZE074303] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kubec Vojtěch [CZE068914] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Maštalířský Matěj [CZE069364] | |
Mikeš Adam [CZE075000] | |
Prokop Vladimír [CZE018846] | |
Pytlík Ondřej [CZE069112] | |
Raková Renáta [CZE048711] | |
Rakus Lukáš [CZE050674] | |
Regner David [CZE056777] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Šandová Eva [CZE056779] | |
Téra Marek [CZE049748] |
1O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
2O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
3O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
- Prokop Vladimír0
Prokop Vladimír 2 Semerák Jan 0
Prokop Vladimír 2 Maštalířský Matěj 0
Prokop Vladimír 2 Formanová Monika 1 Maštalířský Matěj 2 Rakus Lukáš 1
Prokop Vladimír 2 Regner David 1 Goldmannová Anna 1 Maštalířský Matěj 2
Prokop Vladimír 2 Kulda Jiří 0 Goldmann Petr 0 Regner David 2 Goldmannová Anna 2 Kubec Vojtěch 0 Maštalířský Matěj 2 Dvořáček Aleš 0
Prokop Vladimír 2 Téra Marek 0 Hloušek Jaroslav 0 Goldmann Petr 2 Goldmannová Anna 2 Šandová Eva 0 Maštalířský Matěj 2 Pytlík Ondřej 1
Čírtek Tomáš 0 Prokop Vladimír 2 Volný_los 0 Téra Marek 1 Mikeš Adam 0 Hloušek Jaroslav 2 Goldmann Petr 2 Bíman Aleš 1 Goldmannová Anna 2 Krouželová Viola 1 Raková Renáta 0 Šandová Eva 2 Volný_los 0 Maštalířský Matěj 1 Pytlík Ondřej 2 Frimlová Pavla 0
Volný_los 0 Čírtek Tomáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Mikeš Adam 1 Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Raková Renáta 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Pytlík Ondřej 1 Volný_los 0
Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Čírtek Tomáš 0 Regner David 2 Maštalířský Matěj 1 Volný_los 0 Rakus Lukáš 1 Volný_los 0 Šandová Eva 1 Volný_los 0 Kulda Jiří 2 Mikeš Adam 0 Krouželová Viola 2 Goldmann Petr 0 Janku Jiří 1 Volný_los 0 Bíman Aleš 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 0 Dvořáček Aleš 2 Semerák Jan 2 Raková Renáta 0 Hloušek Jaroslav 1 Volný_los 0 Kubec Vojtěch 1 Volný_los 0 Téra Marek 1 Volný_los 0 Pytlík Ondřej 0 Formanová Monika 2 Prokop Vladimír 1 Volný_los 0
Frimlová Pavla 0 Regner David 2 Maštalířský Matěj 1 Rakus Lukáš 2 Šandová Eva 1 Kulda Jiří 2 Krouželová Viola 0 Janku Jiří 2 Bíman Aleš 1 Dvořáček Aleš 2 Semerák Jan 2 Hloušek Jaroslav 0 Kubec Vojtěch 2 Téra Marek 0 Formanová Monika 2 Prokop Vladimír 0
Regner David 0 Rakus Lukáš 2 Kulda Jiří 1 Janku Jiří 2 Dvořáček Aleš 0 Semerák Jan 2 Kubec Vojtěch 0 Formanová Monika 2
Rakus Lukáš 1 Janku Jiří 2 Semerák Jan 2 Formanová Monika 1
Janku Jiří 2 Semerák Jan 1
Janku Jiří 1 Prokop Vladimír 2
Janku Jiří 2 Prokop Vladimír 1
- Janku Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janku Jiří [CZE031947] |
2. | Prokop Vladimír [CZE018846] |
3. | Semerák Jan [CZE052126] |
4. | Maštalířský Matěj [CZE069364] |
5. | Formanová Monika [CZE056394] |
5. | Rakus Lukáš [CZE050674] |
7. | Regner David [CZE056777] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
9. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Kulda Jiří [CZE063649] |
13. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
13. | Šandová Eva [CZE056779] |
13. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
13. | Téra Marek [CZE049748] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Raková Renáta [CZE048711] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Bíman Aleš [CZE076103] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
17. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janku Jiří [CZE031947] |
2. | Prokop Vladimír [CZE018846] |
3. | Semerák Jan [CZE052126] |
4. | Maštalířský Matěj [CZE069364] |
5. | Formanová Monika [CZE056394] |
5. | Rakus Lukáš [CZE050674] |
7. | Regner David [CZE056777] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
9. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
9. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Kulda Jiří [CZE063649] |
13. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
13. | Šandová Eva [CZE056779] |
13. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
13. | Téra Marek [CZE049748] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Raková Renáta [CZE048711] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Bíman Aleš [CZE076103] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
17. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
Tento turnaj nemá přihlášky online