Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.03.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Doubrava Miloslav |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Šipkování v Papiňáku |
Místo | DcMcPuppin, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beranová Michaela [CZE070717] | |
Dlouhý Robert [CZE063696] | |
Doubrava Miloslav [CZE046092] | |
Kraft Jaroslav [CZE064329] | |
Křížek Jiří [CZE052070] | |
Lanzdorfová Tereza [CZE074150] | |
Padych Michal [CZE061682] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Slába Marek [CZE058959] | |
Slovák Roman [CZE069151] | |
Štembera Filip [CZE063111] | |
Štembera Zdeněk [CZE061692] | |
Vašíček Milan [CZE072986] | |
Vyhlas Jan [CZE061683] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
- Kraft Jaroslav0
Vyhlas Jan 0 Kraft Jaroslav 2
Vyhlas Jan 2 Slába Marek 0
Vyhlas Jan 2 Rada Jaroslav 0 Slába Marek 2 Padych Michal 1
Slovák Roman 0 Vyhlas Jan 2 Slába Marek 2 Štembera Zdeněk 0
Slovák Roman 2 Lanzdorfová Tereza 1 Vyhlas Jan 2 Beranová Michaela 0 Vašíček Milan 0 Slába Marek 2 Štembera Zdeněk 2 Křížek Jiří 1
Volný_los 0 Slovák Roman 1 Štembera Filip 1 Vyhlas Jan 2 Dlouhý Robert 0 Vašíček Milan 2 Štembera Zdeněk 1 Volný_los 0
Křížek Jiří 1 Volný_los 0 Doubrava Miloslav 2 Slovák Roman 0 Slába Marek 2 Štembera Filip 0 Rada Jaroslav 2 Vyhlas Jan 0 Dlouhý Robert 1 Beranová Michaela 2 Kraft Jaroslav 2 Vašíček Milan 0 Štembera Zdeněk 0 Padych Michal 2 Lanzdorfová Tereza 1 Volný_los 0
Křížek Jiří 1 Doubrava Miloslav 2 Slába Marek 1 Rada Jaroslav 2 Beranová Michaela 0 Kraft Jaroslav 2 Padych Michal 2 Lanzdorfová Tereza 0
Doubrava Miloslav 2 Rada Jaroslav 0 Kraft Jaroslav 2 Padych Michal 0
Doubrava Miloslav 2 Kraft Jaroslav 1
Doubrava Miloslav 2 Kraft Jaroslav 0
- Doubrava Miloslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
2. | Kraft Jaroslav [CZE064329] |
3. | Vyhlas Jan [CZE061683] |
4. | Slába Marek [CZE058959] |
5. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
5. | Padych Michal [CZE061682] |
7. | Slovák Roman [CZE069151] |
7. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
9. | Lanzdorfová Tereza [CZE074150] |
9. | Beranová Michaela [CZE070717] |
9. | Vašíček Milan [CZE072986] |
9. | Křížek Jiří [CZE052070] |
13. | Štembera Filip [CZE063111] |
13. | Dlouhý Robert [CZE063696] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Doubrava Miloslav [CZE046092] |
2. | Kraft Jaroslav [CZE064329] |
3. | Vyhlas Jan [CZE061683] |
4. | Slába Marek [CZE058959] |
5. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
5. | Padych Michal [CZE061682] |
7. | Slovák Roman [CZE069151] |
7. | Štembera Zdeněk [CZE061692] |
9. | Lanzdorfová Tereza [CZE074150] |
9. | Beranová Michaela [CZE070717] |
9. | Vašíček Milan [CZE072986] |
9. | Křížek Jiří [CZE052070] |
13. | Štembera Filip [CZE063111] |
13. | Dlouhý Robert [CZE063696] |
Tento turnaj nemá přihlášky online