Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.09.2019
NázevMotor
RozhodčíŠpaček Ladislav
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoMotor, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dorňáková Kateřina [CZE051183]
Dulava Petr [CZE059544]
Holub Marek [CZE052269]
Jozefová Jaroslava [CZE052625]
Káňa Tomáš [CZE058864]
Kaprál Vladimír [CZE060269]
Kozelský Milan [CZE004002]
Mikuš Jozef [CZE018580]
Opěla Robin [CZE057429]
Špaček Ladislav [CZE002406]
Urbaník Jan [CZE025077]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3Motor
Žádné utkání
  •  Opěla Robin0
  • Opěla Robin2
    Kozelský Milan0
  •  
  • Opěla Robin2
    Špaček Ladislav0
  •  
  • Káňa Tomáš1
    Opěla Robin2
  •  
  • Mikuš Jozef0
    Špaček Ladislav2
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Káňa Tomáš2
  •  
  • Dorňáková Kateřina0
    Mikuš Jozef2
  •  
  • Jozefová Jaroslava0
    Vnenk Rostislav2
  •  
  • Káňa Tomáš2
    Urbaník Jan1
  •  
  • Dorňáková Kateřina2
    Holub Marek0
  •  
  • Mikuš Jozef2
    Kaprál Vladimír0
  •  
  • Volný_los0
    Jozefová Jaroslava1
  •  
  • Káňa Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Dorňáková Kateřina1
  •  
  • Mikuš Jozef1
    Volný_los0
  •  
  • Kaprál Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Jozefová Jaroslava0
    Dulava Petr1
  •  
  • Káňa Tomáš1
    Holub Marek2
  •  
  • Opěla Robin1
    Volný_los0
  •  
  • Kozelský Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Urbaník Jan2
    Dorňáková Kateřina1
  •  
  • Špaček Ladislav2
    Mikuš Jozef1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Kaprál Vladimír0
    Dulava Petr2
  •  
  • Holub Marek0
    Opěla Robin2
  •  
  • Kozelský Milan2
    Urbaník Jan1
  •  
  • Špaček Ladislav2
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Dulava Petr2
    Opěla Robin1
  •  
  • Kozelský Milan2
    Špaček Ladislav1
  •  
  • Dulava Petr2
    Kozelský Milan1
  •  
  • Dulava Petr1
    Opěla Robin2
  •  
  •  Opěla Robin0
#Hráč nebo pár
1.Opěla Robin [CZE057429]
2.Dulava Petr [CZE059544]
3.Kozelský Milan [CZE004002]
4.Špaček Ladislav [CZE002406]
5.Káňa Tomáš [CZE058864]
5.Mikuš Jozef [CZE018580]
7.Vnenk Rostislav [CZE061930]
7.Dorňáková Kateřina [CZE051183]
9.Kaprál Vladimír [CZE060269]
9.Holub Marek [CZE052269]
9.Urbaník Jan [CZE025077]
9.Jozefová Jaroslava [CZE052625]
#Hráč nebo pár
1.Opěla Robin [CZE057429]
2.Dulava Petr [CZE059544]
3.Kozelský Milan [CZE004002]
4.Špaček Ladislav [CZE002406]
5.Káňa Tomáš [CZE058864]
5.Mikuš Jozef [CZE018580]
7.Vnenk Rostislav [CZE061930]
7.Dorňáková Kateřina [CZE051183]
9.Kaprál Vladimír [CZE060269]
9.Holub Marek [CZE052269]
9.Urbaník Jan [CZE025077]
9.Jozefová Jaroslava [CZE052625]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz