Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.03.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Ejem Jakub [CZE071977] | |
Gunar Michal [CZE063544] | |
Jiroutek Miloš [CZE056913] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Laurenčík Martin [CZE068003] | |
Mikula Zdeněk [CZE051029] | |
Novosádová Petra [CZE073759] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Pěnkavová Ludmila [CZE053901] | |
Řepík Roman [CZE008452] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Strecker Libor [CZE013862] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Laurenčík Martin0
Ejem Jakub 0 Laurenčík Martin 2
Ejem Jakub 2 Vokoun Martin 1
Ejem Jakub 2 Řepík Roman 1 Vokoun Martin 2 Košťál Roman 0
Ejem Jakub 2 Pěnkavová Ludmila 0 Vokoun Martin 2 Strecker Libor 0
Ejem Jakub 2 Wollenheit Milan 0 Pěnkavová Ludmila 2 Mikula Zdeněk 0 Vokoun Martin 2 Paulová Michaela 0 Strecker Libor 2 Beznoska Jan 0
Volný_los 0 Ejem Jakub 1 Jiroutek Miloš 0 Pěnkavová Ludmila 2 Řepíková Marcela 0 Vokoun Martin 2 Novosádová Petra 0 Strecker Libor 2
Řepík Roman 1 Volný_los 0 Ejem Jakub 1 Beznoska Jan 2 Paulová Michaela 2 Jiroutek Miloš 0 Gunar Michal 2 Pěnkavová Ludmila 0 Mikula Zdeněk 2 Řepíková Marcela 0 Košťál Roman 2 Vokoun Martin 0 Laurenčík Martin 2 Novosádová Petra 0 Wollenheit Milan 2 Strecker Libor 0
Řepík Roman 2 Beznoska Jan 0 Paulová Michaela 1 Gunar Michal 2 Mikula Zdeněk 0 Košťál Roman 2 Laurenčík Martin 2 Wollenheit Milan 1
Řepík Roman 1 Gunar Michal 2 Košťál Roman 1 Laurenčík Martin 2
Gunar Michal 2 Laurenčík Martin 1
Gunar Michal 2 Laurenčík Martin 0
- Gunar Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gunar Michal [CZE063544] |
2. | Laurenčík Martin [CZE068003] |
3. | Ejem Jakub [CZE071977] |
4. | Vokoun Martin [CZE020333] |
5. | Řepík Roman [CZE008452] |
5. | Košťál Roman [CZE040573] |
7. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
7. | Strecker Libor [CZE013862] |
9. | Beznoska Jan [CZE072155] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
9. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
13. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
13. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
13. | Novosádová Petra [CZE073759] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gunar Michal [CZE063544] |
2. | Laurenčík Martin [CZE068003] |
3. | Ejem Jakub [CZE071977] |
4. | Vokoun Martin [CZE020333] |
5. | Řepík Roman [CZE008452] |
5. | Košťál Roman [CZE040573] |
7. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
7. | Strecker Libor [CZE013862] |
9. | Beznoska Jan [CZE072155] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
9. | Mikula Zdeněk [CZE051029] |
9. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
13. | Jiroutek Miloš [CZE056913] |
13. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
13. | Novosádová Petra [CZE073759] |
Tento turnaj nemá přihlášky online