Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.09.2019
Název501DO
RozhodčíLabant Milan
Počet hráčů25
Typ turnajeStČ pohár zvýhodněný
MístoNa Cibulkách, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bejček Petr [CZE046987]
Brouk Petr [CZE034490]
Brouková Eva [CZE043339]
Dudek Ondřej [CZE060130]
Eger Patrik [CZE056231]
Falc Roman [CZE060710]
Forman Petr [CZE060750]
Hájek Milan [CZE057634]
Hrčka Jan [CZE030676]
Chaloupka Radek [CZE064380]
Chaloupková Jana [CZE064454]
Kameník Tomáš [CZE062967]
Lajblová Michaela [CZE065436]
Mařík Rudolf [CZE055834]
Matěk Jan [CZE055561]
Nedó David [CZE049959]
Novák Ivan [CZE025179]
Rapušák Jaroslav [CZE055945]
Rozkovcová Hana [CZE050045]
Rozkovcová Lucie [CZE052579]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Šimčíková Aneta [CZE063883]
Tomaník Jiří [CZE029146]
Vankát Karel [CZE062361]
Zahajský Václav [CZE060308]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
  •  Novák Ivan0
  • Chaloupka Radek0
    Novák Ivan1
  •  
  • Chaloupka Radek1
    Zahajský Václav0
  •  
  • Matěk Jan0
    Chaloupka Radek1
  •  
  • Zahajský Václav1
    Dudek Ondřej0
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Matěk Jan1
  •  
  • Eger Patrik0
    Zahajský Václav1
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Matěk Jan1
    Rozkovcová Lucie0
  •  
  • Rozkovcová Hana0
    Eger Patrik1
  •  
  • Hájek Milan0
    Zahajský Václav1
  •  
  • Bejček Petr0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Brouk Petr0
    Matěk Jan1
  •  
  • Rozkovcová Hana1
    Mařík Rudolf0
  •  
  • Hájek Milan1
    Vankát Karel0
  •  
  • Hrčka Jan0
    Bejček Petr1
  •  
  • Tomaník Jiří0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Brouková Eva0
    Brouk Petr1
  •  
  • Lajblová Michaela0
    Matěk Jan1
  •  
  • Rozkovcová Hana1
    Chaloupková Jana0
  •  
  • Rapušák Jaroslav0
    Mařík Rudolf1
  •  
  • Hájek Milan1
    Forman Petr0
  •  
  • Vankát Karel1
    Šimčíková Aneta0
  •  
  • Volný_los0
    Hrčka Jan1
  •  
  • Tomaník Jiří1
    Falc Roman0
  •  
  • Volný_los0
    Brouková Eva1
  •  
  • Lajblová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Rozkovcová Hana1
  •  
  • Rapušák Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hájek Milan1
  •  
  • Vankát Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Šimčíková Aneta1
    Volný_los0
  •  
  • Rozkovcová Lucie1
    Hrčka Jan0
  •  
  • Tomaník Jiří0
    Dudek Ondřej1
  •  
  • Forman Petr1
    Falc Roman0
  •  
  • Mařík Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Brouková Eva0
  •  
  • Lajblová Michaela0
    Novák Ivan1
  •  
  • Chaloupková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Zahajský Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Rozkovcová Hana0
    Matěk Jan1
  •  
  • Rapušák Jaroslav0
    Chaloupka Radek1
  •  
  • Brouk Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Nedó David1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Milan0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Vankát Karel0
    Bejček Petr1
  •  
  • Eger Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Šimčíková Aneta0
    Rozkovcová Lucie1
  •  
  • Dudek Ondřej1
    Forman Petr0
  •  
  • Mařík Rudolf0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Novák Ivan1
    Chaloupková Jana0
  •  
  • Zahajský Václav1
    Matěk Jan0
  •  
  • Chaloupka Radek1
    Brouk Petr0
  •  
  • Nedó David1
    Kameník Tomáš0
  •  
  • Bejček Petr0
    Eger Patrik1
  •  
  • Rozkovcová Lucie0
    Dudek Ondřej1
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Novák Ivan1
  •  
  • Zahajský Václav0
    Chaloupka Radek1
  •  
  • Nedó David1
    Eger Patrik0
  •  
  • Dudek Ondřej0
    Novák Ivan1
  •  
  • Chaloupka Radek0
    Nedó David1
  •  
  • Novák Ivan0
    Nedó David1
  •  
  • Novák Ivan0
    Nedó David1
  •  
  •  Nedó David0
#Hráč nebo pár
1.Nedó David [CZE049959]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Chaloupka Radek [CZE064380]
4.Zahajský Václav [CZE060308]
5.Matěk Jan [CZE055561]
5.Dudek Ondřej [CZE060130]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607]
7.Eger Patrik [CZE056231]
9.Hájek Milan [CZE057634]
9.Rozkovcová Hana [CZE050045]
9.Rozkovcová Lucie [CZE052579]
9.Kameník Tomáš [CZE062967]
13.Vankát Karel [CZE062361]
13.Mařík Rudolf [CZE055834]
13.Brouk Petr [CZE034490]
13.Bejček Petr [CZE046987]
17.Šimčíková Aneta [CZE063883]
17.Forman Petr [CZE060750]
17.Rapušák Jaroslav [CZE055945]
17.Chaloupková Jana [CZE064454]
17.Lajblová Michaela [CZE065436]
17.Brouková Eva [CZE043339]
17.Tomaník Jiří [CZE029146]
17.Hrčka Jan [CZE030676]
25.Falc Roman [CZE060710]
#Hráč nebo pár
1.Nedó David [CZE049959]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Chaloupka Radek [CZE064380]
4.Zahajský Václav [CZE060308]
5.Matěk Jan [CZE055561]
5.Dudek Ondřej [CZE060130]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607]
7.Eger Patrik [CZE056231]
9.Hájek Milan [CZE057634]
9.Rozkovcová Hana [CZE050045]
9.Rozkovcová Lucie [CZE052579]
9.Kameník Tomáš [CZE062967]
13.Vankát Karel [CZE062361]
13.Mařík Rudolf [CZE055834]
13.Brouk Petr [CZE034490]
13.Bejček Petr [CZE046987]
17.Šimčíková Aneta [CZE063883]
17.Forman Petr [CZE060750]
17.Rapušák Jaroslav [CZE055945]
17.Chaloupková Jana [CZE064454]
17.Lajblová Michaela [CZE065436]
17.Brouková Eva [CZE043339]
17.Tomaník Jiří [CZE029146]
17.Hrčka Jan [CZE030676]
25.Falc Roman [CZE060710]


Turnaje


© 2019 Insion.cz