Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.03.2023 |
Název | 501 D.O. |
Rozhodčí | Štefaňák Milan |
Počet hráčů | 46 |
Typ turnaje | Lokálna liga Bardejov - 501 DO |
Místo | Garžoľ, Bardejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
[] | |
[] | |
[] | |
Andrejovský Juraj [WRD075993] | |
Billa Lucia [WRD075776] | |
Bučko Kristián [WRD075266] | |
Czupperová Miroslava [SVK100747] | |
Ducký Július [WRD075772] | |
Fabian Rastislav [SVK100746] | |
Fecilak Rastislav [WRD075765] | |
Gašpar Jakub [WRD075893] | |
Gašpar Tomáš [WRD075996] | |
Hlodan Jakub [WRD074454] | |
Horvátová Alexandra [WRD075269] | |
Hudák Filip [WRD075363] | |
Hudák Patrik [WRD071905] | |
Karabinoš Lukáš [SVK100211] | |
Knap Jakub [WRD075999] | |
Knap Jaroslav [SVK100216] | |
Knap Martin [WRD075271] | |
Kopčak Adam [WRD075530] | |
Kučmina Michal [WRD075272] | |
Kučmina Patrik [WRD075998] | |
Kuhajdik Michal [WRD075997] | |
Kvokačka Peter [WRD070110] | |
Leško Damián [WRD075995] | |
Majerník Lukáš [WRD054019] | |
Margicin Martin [WRD073678] | |
Margicinová Blažena [WRD070125] | |
Margicinová Vanesa [WRD070126] | |
Popjak Jozef [SVK100745] | |
Popjak Tomáš [WRD075320] | |
Popjak Viktor [WRD075278] | |
Radačovský Tomáš [WRD075749] | |
Rohaľ Ivan [SVK100237] | |
Samek Jozef [WRD070112] | |
Schott Erik [SVK100287] | |
Staněk Peter [SVK100267] | |
Sýkora Rastislav [WRD070120] | |
Tipul Matúš [SVK100282] | |
Tomčišák Jozef [WRD074505] | |
Tomeček Martin [WRD074455] | |
Weber Imrich [CZE027994] | |
Ziman Martin [SVK100051] | |
Župa Patrik [WRD075992] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Ziman Martin [SVK100051] |
2. | [] |
3. | Karabinoš Lukáš [SVK100211] |
4. | Tipul Matúš [SVK100282] |
5. | Margicin Martin [WRD073678] |
6. | Staněk Peter [SVK100267] |
7. | Hlodan Jakub [WRD074454] |
8. | Kvokačka Peter [WRD070110] |
9. | Tomeček Martin [WRD074455] |
10. | Schott Erik [SVK100287] |
11. | Rohaľ Ivan [SVK100237] |
12. | Kučmina Michal [WRD075272] |
13. | Hudák Patrik [WRD071905] |
14. | Popjak Jozef [SVK100745] |
15. | Margicinová Blažena [WRD070125] |
16. | Župa Patrik [WRD075992] |
17. | Andrejovský Juraj [WRD075993] |
18. | [] |
19. | Popjak Viktor [WRD075278] |
20. | Knap Jaroslav [SVK100216] |
21. | Fecilak Rastislav [WRD075765] |
22. | Fabian Rastislav [SVK100746] |
23. | Bučko Kristián [WRD075266] |
24. | Knap Martin [WRD075271] |
25. | [] |
26. | Ducký Július [WRD075772] |
27. | Gašpar Jakub [WRD075893] |
28. | Kopčak Adam [WRD075530] |
29. | [] |
30. | Leško Damián [WRD075995] |
31. | Samek Jozef [WRD070112] |
32. | Horvátová Alexandra [WRD075269] |
33. | Weber Imrich [CZE027994] |
34. | Tomčišák Jozef [WRD074505] |
35. | Czupperová Miroslava [SVK100747] |
36. | Majerník Lukáš [WRD054019] |
37. | Gašpar Tomáš [WRD075996] |
38. | Sýkora Rastislav [WRD070120] |
39. | Hudák Filip [WRD075363] |
40. | Billa Lucia [WRD075776] |
41. | Margicinová Vanesa [WRD070126] |
42. | Radačovský Tomáš [WRD075749] |
43. | Popjak Tomáš [WRD075320] |
44. | Kuhajdik Michal [WRD075997] |
45. | Kučmina Patrik [WRD075998] |
46. | Knap Jakub [WRD075999] |
Tento turnaj nemá přihlášky online