Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.03.2023 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Mrázková Lucie |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | MJČ Hexpool ČB |
Místo | Kulečníková herna Hexpool, České Budějovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Babic Ivan [CZE000793] | |
Broukal Václav [CZE069887] | |
Duda Drahoslav [CZE016609] | |
Dvořák Vladimír [CZE004900] | |
Dycka Josef [CZE066782] | |
Hajník Jan [CZE038327] | |
Kimmel Tomáš [CZE071118] | |
Kodad Josef [CZE071792] | |
Koprna Lukáš [CZE069780] | |
Koptiš Marek [CZE040097] | |
Lenc Aleš [CZE056694] | |
Lukš Josef [CZE000396] | |
Mikolášová Jindřiška [CZE036330] | |
Motáň Miroslav [CZE031978] | |
Motáň Nicolas [CZE061711] | |
Oškrobaný Eduard [CZE068020] | |
Sarganek Martin [CZE068826] | |
Sekyra Kryštof [CZE074073] | |
Sháněl Dominik [CZE072852] | |
Skála David [CZE053778] | |
Slípek Petr [CZE074418] | |
Soukupová Milena [CZE072599] | |
Šulista Martin [CZE071170] | |
Vrzalová Eliška [CZE059389] | |
Zdychyncová Petra [CZE075912] |
1501DO--:--
Žádné utkání
2501DO--:--
Žádné utkání
3501DO--:--
Žádné utkání
- Šulista Martin0
Šulista Martin 1 Koptiš Marek 0
Šulista Martin 1 Duda Drahoslav 0
Skála David 0 Šulista Martin 1 Slípek Petr 0 Duda Drahoslav 1
Skála David 1 Motáň Nicolas 0 Vrzalová Eliška 0 Slípek Petr 1
Skála David 1 Babic Ivan 0 Motáň Nicolas 1 Lenc Aleš 0 Dvořák Vladimír 0 Vrzalová Eliška 1 Mikolášová Jindřiška 0 Slípek Petr 1
Skála David 1 Sarganek Martin 0 Motáň Nicolas 1 Sekyra Kryštof 0 Koprna Lukáš 0 Dvořák Vladimír 1 Zdychyncová Petra 0 Mikolášová Jindřiška 1
Skála David 1 Kodad Josef 0 Sarganek Martin 1 Hajník Jan 0 Motáň Nicolas 1 Motáň Miroslav 0 Soukupová Milena 0 Sekyra Kryštof 1 Sháněl Dominik 0 Koprna Lukáš 1 Broukal Václav 0 Dvořák Vladimír 1 Zdychyncová Petra 1 Kimmel Tomáš 0 Oškrobaný Eduard 0 Mikolášová Jindřiška 1
Volný_los 0 Skála David 1 Dycka Josef 0 Sarganek Martin 1 Volný_los 0 Motáň Nicolas 1 Soukupová Milena 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Sháněl Dominik 1 Broukal Václav 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Zdychyncová Petra 1 Oškrobaný Eduard 1 Volný_los 0
Mikolášová Jindřiška 1 Volný_los 0 Lenc Aleš 1 Skála David 0 Kimmel Tomáš 1 Dycka Josef 0 Lukš Josef 1 Sarganek Martin 0 Duda Drahoslav 1 Volný_los 0 Motáň Nicolas 0 Dvořák Vladimír 1 Soukupová Milena 0 Koprna Lukáš 1 Babic Ivan 1 Volný_los 0 Sekyra Kryštof 1 Volný_los 0 Sháněl Dominik 0 Šulista Martin 1 Motáň Miroslav 1 Broukal Václav 0 Slípek Petr 1 Volný_los 0 Koptiš Marek 1 Volný_los 0 Zdychyncová Petra 0 Hajník Jan 1 Kodad Josef 1 Oškrobaný Eduard 0 Vrzalová Eliška 1 Volný_los 0
Mikolášová Jindřiška 0 Lenc Aleš 1 Kimmel Tomáš 0 Lukš Josef 1 Duda Drahoslav 1 Dvořák Vladimír 0 Koprna Lukáš 0 Babic Ivan 1 Sekyra Kryštof 0 Šulista Martin 1 Motáň Miroslav 0 Slípek Petr 1 Koptiš Marek 1 Hajník Jan 0 Kodad Josef 0 Vrzalová Eliška 1
Lenc Aleš 0 Lukš Josef 1 Duda Drahoslav 1 Babic Ivan 0 Šulista Martin 1 Slípek Petr 0 Koptiš Marek 1 Vrzalová Eliška 0
Lukš Josef 1 Duda Drahoslav 0 Šulista Martin 0 Koptiš Marek 1
Lukš Josef 1 Koptiš Marek 0
Lukš Josef 1 Šulista Martin 0
- Lukš Josef0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lukš Josef [CZE000396] |
2. | Šulista Martin [CZE071170] |
3. | Koptiš Marek [CZE040097] |
4. | Duda Drahoslav [CZE016609] |
5. | Skála David [CZE053778] |
5. | Slípek Petr [CZE074418] |
7. | Motáň Nicolas [CZE061711] |
7. | Vrzalová Eliška [CZE059389] |
9. | Mikolášová Jindřiška [CZE036330] |
9. | Dvořák Vladimír [CZE004900] |
9. | Lenc Aleš [CZE056694] |
9. | Babic Ivan [CZE000793] |
13. | Zdychyncová Petra [CZE075912] |
13. | Koprna Lukáš [CZE069780] |
13. | Sekyra Kryštof [CZE074073] |
13. | Sarganek Martin [CZE068826] |
17. | Oškrobaný Eduard [CZE068020] |
17. | Kimmel Tomáš [CZE071118] |
17. | Broukal Václav [CZE069887] |
17. | Sháněl Dominik [CZE072852] |
17. | Soukupová Milena [CZE072599] |
17. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
17. | Hajník Jan [CZE038327] |
17. | Kodad Josef [CZE071792] |
25. | Dycka Josef [CZE066782] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lukš Josef [CZE000396] |
2. | Šulista Martin [CZE071170] |
3. | Koptiš Marek [CZE040097] |
4. | Duda Drahoslav [CZE016609] |
5. | Skála David [CZE053778] |
5. | Slípek Petr [CZE074418] |
7. | Motáň Nicolas [CZE061711] |
7. | Vrzalová Eliška [CZE059389] |
9. | Mikolášová Jindřiška [CZE036330] |
9. | Dvořák Vladimír [CZE004900] |
9. | Lenc Aleš [CZE056694] |
9. | Babic Ivan [CZE000793] |
13. | Zdychyncová Petra [CZE075912] |
13. | Koprna Lukáš [CZE069780] |
13. | Sekyra Kryštof [CZE074073] |
13. | Sarganek Martin [CZE068826] |
17. | Oškrobaný Eduard [CZE068020] |
17. | Kimmel Tomáš [CZE071118] |
17. | Broukal Václav [CZE069887] |
17. | Sháněl Dominik [CZE072852] |
17. | Soukupová Milena [CZE072599] |
17. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
17. | Hajník Jan [CZE038327] |
17. | Kodad Josef [CZE071792] |
25. | Dycka Josef [CZE066782] |
Tento turnaj nemá přihlášky online