Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.03.2023 |
Název | PEREX Orlová |
Rozhodčí | Markovič Peter |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Perex, Orlová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bergr Alexander [CZE071342] | |
Boček Petr [CZE002016] | |
Dulíková Soňa [CZE072211] | |
Durčák Petr [CZE070025] | |
Dydowicz Petr [CZE069098] | |
Hanus Jaroslav [CZE030029] | |
Hanusová Helena [CZE071377] | |
Jekielek Ivan [CZE068497] | |
Jendrulek Jan [CZE067852] | |
Kamas Roman [CZE060215] | |
Lestyan Martin [CZE069138] | |
Markovič Peter [CZE004020] | |
Musil Radim [CZE069580] | |
Novák Jan [CZE068070] | |
Ondruch Václav [CZE074965] | |
Paluv Viktor [CZE068223] | |
Pawlita Ondřej [CZE054678] | |
Pěnkava Jiří [CZE006279] | |
Schimke Robert [CZE031558] | |
Sliva Adam [CZE068496] | |
Svoreň Juraj [CZE065201] | |
TOP RM muži - 8 [HOST_34] | |
Ullrichová Jana [CZE070270] | |
Wenglarzy Radek [CZE006283] |
1PEREX Orlová--:--
Žádné utkání
2PEREX Orlová--:--
Žádné utkání
3PEREX Orlová--:--
Žádné utkání
4PEREX Orlová--:--
Žádné utkání
- Schimke Robert0
Schimke Robert 2 Wenglarzy Radek 1
Schimke Robert 2 Boček Petr 1
Schimke Robert 2 Sliva Adam 0 Boček Petr 2 Pawlita Ondřej 0
Schimke Robert 2 Novák Jan 1 Jendrulek Jan 1 Boček Petr 2
Schimke Robert 2 Durčák Petr 1 Novák Jan 2 Hanusová Helena 0 Jendrulek Jan 2 Svoreň Juraj 1 Boček Petr 2 Kamas Roman 0
Schimke Robert 2 Dydowicz Petr 0 Novák Jan 2 Jekielek Ivan 0 Lestyan Martin 1 Jendrulek Jan 2 Boček Petr 2 Paluv Viktor 1
Pěnkava Jiří 0 Schimke Robert 2 Dydowicz Petr 2 Ullrichová Jana 1 Dulíková Soňa 1 Novák Jan 2 Bergr Alexander 1 Jekielek Ivan 2 Lestyan Martin 2 Musil Radim 1 Jendrulek Jan 2 Ondruch Václav 0 Boček Petr 2 TOP RM muži - 8 1 Hanus Jaroslav 0 Paluv Viktor 2
Volný_los 0 Pěnkava Jiří 1 Dydowicz Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dulíková Soňa 1 Bergr Alexander 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Lestyan Martin 1 Jendrulek Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Boček Petr 1 Hanus Jaroslav 1 Volný_los 0
Wenglarzy Radek 1 Volný_los 0 Pěnkava Jiří 1 Paluv Viktor 2 TOP RM muži - 8 2 Dydowicz Petr 0 Hanusová Helena 1 Volný_los 0 Ondruch Václav 1 Volný_los 0 Durčák Petr 2 Dulíková Soňa 0 Pawlita Ondřej 2 Bergr Alexander 1 Musil Radim 1 Volný_los 0 Jekielek Ivan 1 Volný_los 0 Lestyan Martin 1 Kamas Roman 2 Jendrulek Jan 1 Sliva Adam 2 Novák Jan 1 Volný_los 0 Svoreň Juraj 1 Volný_los 0 Ullrichová Jana 2 Boček Petr 1 Hanus Jaroslav 0 Markovič Peter 2 Schimke Robert 1 Volný_los 0
Wenglarzy Radek 2 Paluv Viktor 1 TOP RM muži - 8 0 Hanusová Helena 2 Ondruch Václav 1 Durčák Petr 2 Pawlita Ondřej 2 Musil Radim 1 Jekielek Ivan 0 Kamas Roman 2 Sliva Adam 2 Novák Jan 1 Svoreň Juraj 2 Ullrichová Jana 1 Markovič Peter 2 Schimke Robert 0
Wenglarzy Radek 2 Hanusová Helena 0 Durčák Petr 1 Pawlita Ondřej 2 Kamas Roman 1 Sliva Adam 2 Svoreň Juraj 0 Markovič Peter 2
Wenglarzy Radek 2 Pawlita Ondřej 0 Sliva Adam 0 Markovič Peter 2
Wenglarzy Radek 0 Markovič Peter 2
Markovič Peter 2 Schimke Robert 0
- Markovič Peter0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Markovič Peter [CZE004020] |
2. | Schimke Robert [CZE031558] |
3. | Wenglarzy Radek [CZE006283] |
4. | Boček Petr [CZE002016] |
5. | Sliva Adam [CZE068496] |
5. | Pawlita Ondřej [CZE054678] |
7. | Novák Jan [CZE068070] |
7. | Jendrulek Jan [CZE067852] |
9. | Kamas Roman [CZE060215] |
9. | Svoreň Juraj [CZE065201] |
9. | Hanusová Helena [CZE071377] |
9. | Durčák Petr [CZE070025] |
13. | Paluv Viktor [CZE068223] |
13. | Lestyan Martin [CZE069138] |
13. | Jekielek Ivan [CZE068497] |
13. | Dydowicz Petr [CZE069098] |
17. | Hanus Jaroslav [CZE030029] |
17. | TOP RM muži - 8 [HOST_34] |
17. | Ondruch Václav [CZE074965] |
17. | Musil Radim [CZE069580] |
17. | Bergr Alexander [CZE071342] |
17. | Dulíková Soňa [CZE072211] |
17. | Ullrichová Jana [CZE070270] |
17. | Pěnkava Jiří [CZE006279] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Markovič Peter [CZE004020] |
2. | Schimke Robert [CZE031558] |
3. | Wenglarzy Radek [CZE006283] |
4. | Boček Petr [CZE002016] |
5. | Sliva Adam [CZE068496] |
5. | Pawlita Ondřej [CZE054678] |
7. | Novák Jan [CZE068070] |
7. | Jendrulek Jan [CZE067852] |
9. | Kamas Roman [CZE060215] |
9. | Svoreň Juraj [CZE065201] |
9. | Hanusová Helena [CZE071377] |
9. | Durčák Petr [CZE070025] |
13. | Paluv Viktor [CZE068223] |
13. | Lestyan Martin [CZE069138] |
13. | Jekielek Ivan [CZE068497] |
13. | Dydowicz Petr [CZE069098] |
17. | Hanus Jaroslav [CZE030029] |
17. | TOP RM muži - 8 [HOST_34] |
17. | Ondruch Václav [CZE074965] |
17. | Musil Radim [CZE069580] |
17. | Bergr Alexander [CZE071342] |
17. | Dulíková Soňa [CZE072211] |
17. | Ullrichová Jana [CZE070270] |
17. | Pěnkava Jiří [CZE006279] |
Tento turnaj nemá přihlášky online