Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.02.2023 |
Název | Hlavní turnaj |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Baumrukr Michal [CZE075768] | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Blažková Šárka [CZE062560] | |
Dušek Radomír ml. [CZE070021] | |
Dušek Radomír st. [CZE070020] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Hamrozi Tomáš [CZE023441] | |
Hanžl František [CZE066766] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Kachlík Pavel [CZE068952] | |
Kohout Petr [CZE046712] | |
Kraft Jaroslav [CZE064329] | |
Lammel Tomáš [CZE073901] | |
Lipovský René [CZE073251] | |
Loudová Kristýna [CZE073048] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Reinišová Vanessa [CZE073667] | |
Slába Marek [CZE058959] | |
Slavik Petr [CZE075769] | |
Šímová Veronika [CZE073755] | |
Šleis Jakub [CZE071467] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štolle Miloslav [CZE032443] | |
Uldrich Jiří [CZE068965] | |
Vašíček Milan [CZE072986] | |
Větrovský Jakub [CZE039421] | |
Větrovský Stanislav [CZE000440] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Hamrozi Tomáš [CZE023441] |
2. | Šmrha Jan [CZE000448] |
3. | Uldrich Jiří [CZE068965] |
4. | Vašíček Milan [CZE072986] |
5. | Kraft Jaroslav [CZE064329] |
6. | Větrovský Jakub [CZE039421] |
7. | Slavik Petr [CZE075769] |
8. | Větrovský Stanislav [CZE000440] |
9. | Baumrukr Michal [CZE075768] |
10. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
11. | Kachlík Pavel [CZE068952] |
12. | Loudová Kristýna [CZE073048] |
13. | Dušek Radomír ml. [CZE070021] |
14. | [] |
15. | Kohout Petr [CZE046712] |
16. | Šímová Veronika [CZE073755] |
17. | Dušek Radomír st. [CZE070020] |
18. | Blažková Šárka [CZE062560] |
19. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
20. | Štolle Miloslav [CZE032443] |
21. | Lipovský René [CZE073251] |
22. | Lammel Tomáš [CZE073901] |
23. | Šleis Jakub [CZE071467] |
24. | Beran Lukáš [CZE007552] |
25. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
26. | Hanžl František [CZE066766] |
27. | Slába Marek [CZE058959] |
28. | Reinišová Vanessa [CZE073667] |
29. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
Tento turnaj nemá přihlášky online