Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.02.2023 |
Název | 501/DO |
Rozhodčí | Černíková Michaela |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | TP Herna 999 Krupka |
Místo | Herna 999, Krupka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černíková Michaela [CZE067704] | |
Havrila Miroslav [CZE054743] | |
Chára Richard [CZE062250] | |
Masopustová Jana [CZE039221] | |
Mokrý Roman [CZE054520] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Schuma Jakub [CZE071188] | |
Trochta Michal [CZE033513] | |
Urban Josef [CZE071624] | |
Vagner Linda [CZE054519] |
1501/DO--:--
Žádné utkání
2501/DO--:--
Žádné utkání
- Urban Josef0
Urban Josef 2 Vagner Linda 1
Mokrý Roman 0 Urban Josef 2
Mokrý Roman 2 Masopustová Jana 0 Urban Josef 2 Havrila Miroslav 1
Mokrý Roman 2 Schuma Jakub 1 Schneider Petr 0 Urban Josef 2
Mokrý Roman 2 Chára Richard 0 Volný_los 0 Schuma Jakub 1 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Černíková Michaela 0 Urban Josef 2
Volný_los 0 Mokrý Roman 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Černíková Michaela 1 Volný_los 0
Vagner Linda 1 Volný_los 0 Mokrý Roman 0 Urban Josef 2 Masopustová Jana 1 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Volný_los 0 Schuma Jakub 1 Volný_los 0 Trochta Michal 1 Volný_los 0 Černíková Michaela 0 Havrila Miroslav 2 Chára Richard 1 Volný_los 0
Vagner Linda 2 Urban Josef 0 Masopustová Jana 2 Schneider Petr 1 Schuma Jakub 0 Trochta Michal 2 Havrila Miroslav 2 Chára Richard 1
Vagner Linda 2 Masopustová Jana 1 Trochta Michal 2 Havrila Miroslav 0
Vagner Linda 1 Trochta Michal 2
Trochta Michal 2 Urban Josef 1
- Trochta Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Trochta Michal [CZE033513] |
2. | Urban Josef [CZE071624] |
3. | Vagner Linda [CZE054519] |
4. | Mokrý Roman [CZE054520] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
5. | Havrila Miroslav [CZE054743] |
7. | Schuma Jakub [CZE071188] |
7. | Schneider Petr [CZE052074] |
9. | Černíková Michaela [CZE067704] |
9. | Chára Richard [CZE062250] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Trochta Michal [CZE033513] |
2. | Urban Josef [CZE071624] |
3. | Vagner Linda [CZE054519] |
4. | Mokrý Roman [CZE054520] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
5. | Havrila Miroslav [CZE054743] |
7. | Schuma Jakub [CZE071188] |
7. | Schneider Petr [CZE052074] |
9. | Černíková Michaela [CZE067704] |
9. | Chára Richard [CZE062250] |
Tento turnaj nemá přihlášky online