Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.02.2023 |
Název | MO |
Rozhodčí | Janda Jan |
Počet hráčů | 35 |
Typ turnaje | SKORI TOUR Dušejov - High Score |
Místo | Dušejov, Dušejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Davidová Hana [CZE001853] | |
Drda Jaromír [CZE004894] | |
Duba Leoš [CZE068578] | |
Filasová Kateřina [CZE073692] | |
Götthans Kamil [CZE038381] | |
Götthans Roman [CZE038382] | |
Hlávková Dana [CZE060037] | |
Horký David [CZE060004] | |
Janda Jan [CZE038380] | |
Jonáš Jaroslav [CZE049510] | |
Koníř Miloslav [CZE038379] | |
Král Jaroslav [CZE001507] | |
Krejčí Bohumil [CZE038383] | |
Kunčar Klára [CZE061224] | |
Kunčar Leopold [CZE002085] | |
Mádle Aleš [CZE003062] | |
Mašátová Iveta [CZE072992] | |
Minster Marek [CZE026339] | |
Nevídal Miloš [CZE052495] | |
Pech Libor [CZE047036] | |
Prášil Vojtěch [CZE043857] | |
Procházka Miloslav [CZE001532] | |
Procházka Petr [CZE071371] | |
Rychecký Jiří [CZE049506] | |
Schmidt Pavel [CZE053500] | |
Sobotka Antonín [CZE002625] | |
Spudil Jaromír [CZE050011] | |
Tučková Dana [CZE051452] | |
Vácha Miroslav [CZE048765] | |
Velek Václav [CZE040104] | |
Veleková Dagmar [CZE045129] | |
Vondrák Miroslav [CZE056477] | |
Vopálenský Martin [CZE052227] | |
Zuzaňák Pavel [CZE075822] | |
Ždimera Roman [CZE038378] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Vondrák Miroslav [CZE056477] |
2. | Mádle Aleš [CZE003062] |
3. | Nevídal Miloš [CZE052495] |
4. | Minster Marek [CZE026339] |
5. | Davidová Hana [CZE001853] |
6. | Vopálenský Martin [CZE052227] |
7. | Ždimera Roman [CZE038378] |
8. | Velek Václav [CZE040104] |
9. | Sobotka Antonín [CZE002625] |
10. | Drda Jaromír [CZE004894] |
11. | Duba Leoš [CZE068578] |
12. | Götthans Roman [CZE038382] |
13. | Veleková Dagmar [CZE045129] |
14. | Kunčar Leopold [CZE002085] |
15. | Procházka Miloslav [CZE001532] |
16. | Horký David [CZE060004] |
17. | Prášil Vojtěch [CZE043857] |
18. | Procházka Petr [CZE071371] |
19. | Vácha Miroslav [CZE048765] |
20. | Koníř Miloslav [CZE038379] |
21. | Spudil Jaromír [CZE050011] |
22. | Schmidt Pavel [CZE053500] |
23. | Tučková Dana [CZE051452] |
24. | Götthans Kamil [CZE038381] |
25. | Filasová Kateřina [CZE073692] |
26. | Mašátová Iveta [CZE072992] |
27. | Pech Libor [CZE047036] |
28. | Jonáš Jaroslav [CZE049510] |
29. | Krejčí Bohumil [CZE038383] |
30. | Kunčar Klára [CZE061224] |
31. | Rychecký Jiří [CZE049506] |
32. | Janda Jan [CZE038380] |
33. | Hlávková Dana [CZE060037] |
34. | Král Jaroslav [CZE001507] |
35. | Zuzaňák Pavel [CZE075822] |
Tento turnaj nemá přihlášky online