Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.02.2023 |
Název | jackpot CUP |
Rozhodčí | XXXZeinert Petr |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | JC Žatec Jahoda |
Místo | jahoda, Žatec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bothe Evžen [CZE029899] | |
Čapek Jan [CZE000406] | |
Endersová Nikola [CZE075540] | |
Farkota Jiří [CZE016668] | |
Hejtmánek Václav [CZE038307] | |
Hlaváček Petr [CZE058547] | |
Ilenčíková Jana [CZE000062] | |
Mohaupt Tomáš [CZE049740] | |
Němec Zdeněk [CZE032038] | |
Sitár David [CZE065545] | |
Steppan Miroslav [CZE058545] | |
Svoboda Petr [CZE040200] | |
Šnajberk Václav [CZE006339] | |
XXXZeinert Petr [CZE017263] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2jackpot CUP--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4jackpot CUP--:--
Žádné utkání
- Hejtmánek Václav0
Svoboda Petr 0 Hejtmánek Václav 2
Svoboda Petr 2 Mohaupt Tomáš 0
Ilenčíková Jana 0 Svoboda Petr 2 Mohaupt Tomáš 2 Čapek Jan 1
Ilenčíková Jana 2 Farkota Jiří 0 Němec Zdeněk 1 Mohaupt Tomáš 2
Ilenčíková Jana 2 Šnajberk Václav 1 Farkota Jiří 2 XXXZeinert Petr 0 Sitár David 1 Němec Zdeněk 2 Steppan Miroslav 0 Mohaupt Tomáš 2
Volný_los 0 Ilenčíková Jana 1 Hlaváček Petr 0 Farkota Jiří 2 Sitár David 2 Endersová Nikola 0 Steppan Miroslav 1 Volný_los 0
Mohaupt Tomáš 1 Volný_los 0 Ilenčíková Jana 0 Svoboda Petr 2 Hlaváček Petr 0 Němec Zdeněk 2 Farkota Jiří 1 Hejtmánek Václav 2 Sitár David 1 XXXZeinert Petr 2 Endersová Nikola 0 Čapek Jan 2 Šnajberk Václav 2 Steppan Miroslav 0 Bothe Evžen 1 Volný_los 0
Mohaupt Tomáš 0 Svoboda Petr 2 Němec Zdeněk 0 Hejtmánek Václav 2 XXXZeinert Petr 0 Čapek Jan 2 Šnajberk Václav 1 Bothe Evžen 2
Svoboda Petr 0 Hejtmánek Václav 2 Čapek Jan 0 Bothe Evžen 2
Hejtmánek Václav 0 Bothe Evžen 2
Bothe Evžen 2 Hejtmánek Václav 0
- Bothe Evžen0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bothe Evžen [CZE029899] |
2. | Hejtmánek Václav [CZE038307] |
3. | Svoboda Petr [CZE040200] |
4. | Mohaupt Tomáš [CZE049740] |
5. | Ilenčíková Jana [CZE000062] |
5. | Čapek Jan [CZE000406] |
7. | Farkota Jiří [CZE016668] |
7. | Němec Zdeněk [CZE032038] |
9. | Steppan Miroslav [CZE058545] |
9. | Sitár David [CZE065545] |
9. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
9. | Šnajberk Václav [CZE006339] |
13. | Hlaváček Petr [CZE058547] |
13. | Endersová Nikola [CZE075540] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bothe Evžen [CZE029899] |
2. | Hejtmánek Václav [CZE038307] |
3. | Svoboda Petr [CZE040200] |
4. | Mohaupt Tomáš [CZE049740] |
5. | Ilenčíková Jana [CZE000062] |
5. | Čapek Jan [CZE000406] |
7. | Farkota Jiří [CZE016668] |
7. | Němec Zdeněk [CZE032038] |
9. | Steppan Miroslav [CZE058545] |
9. | Sitár David [CZE065545] |
9. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
9. | Šnajberk Václav [CZE006339] |
13. | Hlaváček Petr [CZE058547] |
13. | Endersová Nikola [CZE075540] |
Tento turnaj nemá přihlášky online