Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.02.2023 |
Název | Hlavní turnaj |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 31 |
Typ turnaje | Čtvrteční turnajování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baumrukr Michal [CZE075768] | |
Bláhová Tereza [CZE061576] | |
Cedrych Petr [CZE002481] | |
Dušek Radomír ml. [CZE070021] | |
Dušek Radomír st. [CZE070020] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Halíř Radek [CZE037748] | |
Harmáček Tomáš [CZE044858] | |
Hecler Daniel [CZE074476] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Jašek Milan [CZE024342] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Klose Lukáš [CZE057586] | |
Kučera Jiří [CZE042759] | |
Nový Luboš [CZE075734] | |
Pelan Jiří [CZE068381] | |
Polena Jaroslav [CZE019355] | |
Rada Jaroslav [CZE065456] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Reinišová Vanessa [CZE073667] | |
Slavik Petr [CZE075769] | |
Šleis Jakub [CZE071467] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Tesárek Jaroslav [CZE075733] | |
Vachout František [CZE075800] | |
Vašíček Milan [CZE072986] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] | |
Výboch Martin [CZE072290] | |
Weishäupl Filip [CZE063387] | |
Zdvořáček Aleš [CZE066947] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Pelan Jiří [CZE068381] |
2. | Harmáček Tomáš [CZE044858] |
3. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
4. | Polena Jaroslav [CZE019355] |
5. | Tesárek Jaroslav [CZE075733] |
6. | Šmrha Jan [CZE000448] |
7. | Dušek Radomír ml. [CZE070021] |
8. | Jašek Milan [CZE024342] |
9. | Šleis Jakub [CZE071467] |
10. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
11. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
12. | Výboch Martin [CZE072290] |
13. | Kučera Jiří [CZE042759] |
14. | Halíř Radek [CZE037748] |
15. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
16. | Dušek Radomír st. [CZE070020] |
17. | Zdvořáček Aleš [CZE066947] |
18. | Vašíček Milan [CZE072986] |
19. | Vachout František [CZE075800] |
20. | Jůna Josef [CZE000320] |
21. | Cedrych Petr [CZE002481] |
22. | Klose Lukáš [CZE057586] |
23. | Hecler Daniel [CZE074476] |
24. | Weishäupl Filip [CZE063387] |
25. | Slavik Petr [CZE075769] |
26. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
27. | Baumrukr Michal [CZE075768] |
28. | Reinišová Vanessa [CZE073667] |
29. | Bláhová Tereza [CZE061576] |
30. | Rada Jaroslav [CZE065456] |
31. | Nový Luboš [CZE075734] |
Tento turnaj nemá přihlášky online