Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.02.2023 |
Název | chlumecká dvojice |
Rozhodčí | Müller Vladimír |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Chlumecká, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Döme Matěj [CZE000455], Pazdera Filip [CZE070404] | |
Forman Petr [CZE060750], Metzner Michal [CZE023215] | |
Kopecký Jakub [CZE055712], Kopecká Věra [CZE055713] | |
Mázl Zdeněk [CZE065523], Roch Petr [CZE011278] | |
Medek Zdeněk [CZE002581], Medková Markéta [CZE026850] | |
Müller Vladimír [CZE009043], Buršíková Karolína [CZE074346] | |
Skipala Vít [CZE069354], Volfová Kateřina [CZE072595] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607], Schmidtová Hana [CZE069366] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
- Döme, Pazdera0
Forman, Metzner 0 Döme, Pazdera 1
Forman, Metzner 1 Kopecký, Kopecká 0
Forman, Metzner 1 Mázl, Roch 0 Skipala, Volfová 0 Kopecký, Kopecká 1
Müller, Buršíková 0 Forman, Metzner 1 Slabý, Schmidtová 0 Skipala, Volfová 1
Müller, Buršíková 0 Kopecký, Kopecká 1 Medek, Medková 1 Forman, Metzner 0 Mázl, Roch 1 Slabý, Schmidtová 0 Skipala, Volfová 0 Döme, Pazdera 1
Kopecký, Kopecká 0 Medek, Medková 1 Mázl, Roch 0 Döme, Pazdera 1
Medek, Medková 1 Döme, Pazdera 0
Medek, Medková 1 Döme, Pazdera 0
- Medek, Medková0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Medek Zdeněk [CZE002581], Medková Markéta [CZE026850] |
2. | Döme Matěj [CZE000455], Pazdera Filip [CZE070404] |
3. | Forman Petr [CZE060750], Metzner Michal [CZE023215] |
4. | Kopecký Jakub [CZE055712], Kopecká Věra [CZE055713] |
5. | Skipala Vít [CZE069354], Volfová Kateřina [CZE072595] |
5. | Mázl Zdeněk [CZE065523], Roch Petr [CZE011278] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607], Schmidtová Hana [CZE069366] |
7. | Müller Vladimír [CZE009043], Buršíková Karolína [CZE074346] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Medek Zdeněk [CZE002581], Medková Markéta [CZE026850] |
2. | Döme Matěj [CZE000455], Pazdera Filip [CZE070404] |
3. | Forman Petr [CZE060750], Metzner Michal [CZE023215] |
4. | Kopecký Jakub [CZE055712], Kopecká Věra [CZE055713] |
5. | Skipala Vít [CZE069354], Volfová Kateřina [CZE072595] |
5. | Mázl Zdeněk [CZE065523], Roch Petr [CZE011278] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607], Schmidtová Hana [CZE069366] |
7. | Müller Vladimír [CZE009043], Buršíková Karolína [CZE074346] |
Tento turnaj nemá přihlášky online