Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.02.2023 |
Název | Dv. ženy |
Rozhodčí | Smékal Roman |
Počet hráčů | 6 |
Typ turnaje | Reg.Master Olomoucko dvojice ženy |
Místo | Arx, Olomouc |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benešová Marika [CZE006162], Šmudlová Romana [CZE014036] | |
Dorazilová Jitka [CZE053572], Doubravová Tereza [CZE060092] | |
Hrubá Kateřina [CZE000063], Mičková Monika [CZE022874] | |
Rosíková Alena [CZE031703], Vranková Julie [CZE062101] | |
Spurná Vlasta [CZE001052], Gazárková Karolína [CZE067784] | |
Tůmová Petra [CZE034926], Tůmová Nikol [CZE052017] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
Benešová Marika | Dorazilová Jitka | Tůmová Petra | Rosíková Alena | Spurná Vlasta | Hrubá Kateřina | |
---|---|---|---|---|---|---|
Benešová Marika | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | |
Dorazilová Jitka | 0:2 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 1:2 | |
Tůmová Petra | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | |
Rosíková Alena | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | |
Spurná Vlasta | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 1:2 | |
Hrubá Kateřina | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Benešová Marika [CZE006162], Šmudlová Romana [CZE014036] | 15 | 10:0 |
2. | Rosíková Alena [CZE031703], Vranková Julie [CZE062101] | 9 | 7:5 |
3. | Dorazilová Jitka [CZE053572], Doubravová Tereza [CZE060092] | 9 | 7:5 |
4. | Hrubá Kateřina [CZE000063], Mičková Monika [CZE022874] | 9 | 6:6 |
5. | Spurná Vlasta [CZE001052], Gazárková Karolína [CZE067784] | 3 | 4:9 |
6. | Tůmová Petra [CZE034926], Tůmová Nikol [CZE052017] | 0 | 1:10 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Benešová Marika [CZE006162], Šmudlová Romana [CZE014036] | 15 | 10:0 |
2. | Rosíková Alena [CZE031703], Vranková Julie [CZE062101] | 9 | 7:5 |
3. | Dorazilová Jitka [CZE053572], Doubravová Tereza [CZE060092] | 9 | 7:5 |
4. | Hrubá Kateřina [CZE000063], Mičková Monika [CZE022874] | 9 | 6:6 |
5. | Spurná Vlasta [CZE001052], Gazárková Karolína [CZE067784] | 3 | 4:9 |
6. | Tůmová Petra [CZE034926], Tůmová Nikol [CZE052017] | 0 | 1:10 |
Tento turnaj nemá přihlášky online