Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.02.2023 |
Název | Doplňkový |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Sedmička Cup doplňkový |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Sucharda Petr [CZE000176] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vaško Jan [CZE073624] |
1Doplňkový--:--
Žádné utkání
2Doplňkový--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
Vaško Jan | Hromádko Leoš | Šimanovská Lucie | Kynčl Jakub | Brož Marcel | Mikunda Tomáš | Tlustý Ladislav | Sucharda Petr | Borůvka Lukáš | Adámková Arleta | Drahokoupilová Lenka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vaško Jan | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | |
Hromádko Leoš | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | |
Šimanovská Lucie | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | |
Kynčl Jakub | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | |
Brož Marcel | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | |
Mikunda Tomáš | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | |
Tlustý Ladislav | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | |
Sucharda Petr | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | |
Borůvka Lukáš | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | |
Adámková Arleta | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | |
Drahokoupilová Lenka | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Mikunda Tomáš [CZE043085] | 27 | 9:1 |
2. | Sucharda Petr [CZE000176] | 24 | 8:2 |
3. | Brož Marcel [CZE063925] | 21 | 7:3 |
4. | Vaško Jan [CZE073624] | 18 | 6:4 |
5. | Hromádko Leoš [CZE032994] | 18 | 6:4 |
6. | Kynčl Jakub [CZE044116] | 18 | 6:4 |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] | 15 | 5:5 |
8. | Tlustý Ladislav [CZE014137] | 9 | 3:7 |
9. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | 6 | 2:8 |
10. | Adámková Arleta [CZE069396] | 6 | 2:8 |
11. | Šimanovská Lucie [CZE062208] | 3 | 1:9 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Mikunda Tomáš [CZE043085] | 27 | 9:1 |
2. | Sucharda Petr [CZE000176] | 24 | 8:2 |
3. | Brož Marcel [CZE063925] | 21 | 7:3 |
4. | Vaško Jan [CZE073624] | 18 | 6:4 |
5. | Hromádko Leoš [CZE032994] | 18 | 6:4 |
6. | Kynčl Jakub [CZE044116] | 18 | 6:4 |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] | 15 | 5:5 |
8. | Tlustý Ladislav [CZE014137] | 9 | 3:7 |
9. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | 6 | 2:8 |
10. | Adámková Arleta [CZE069396] | 6 | 2:8 |
11. | Šimanovská Lucie [CZE062208] | 3 | 1:9 |
Tento turnaj nemá přihlášky online