Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.02.2023 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Špunda Michal |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | ČDS Cup Bolelouc |
Místo | Hostinec U Kříže, Bolelouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čech Miroslav [CZE070079] | |
Dostál Jaromír [CZE021065] | |
Fiala Matěj [CZE060241] | |
Fiala Milan [CZE051640] | |
Komenda Jan [CZE046827] | |
Kopeček Jakub [CZE055526] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Vlach Tomáš [CZE043523] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
- Dostál Jaromír0
Fiala Milan 1 Dostál Jaromír 2
Fiala Milan 2 Komenda Jan 0
Fiala Milan 2 Tomík Marek 0 Čech Miroslav 0 Komenda Jan 2
Fiala Milan 2 Vlach Tomáš 0 Čech Miroslav 2 Sobotková Eva 1
Špunda Michal 0 Fiala Milan 2 Volný_los 0 Vlach Tomáš 1 Volný_los 0 Čech Miroslav 1 Sobotková Eva 2 Kopeček Jakub 1
Volný_los 0 Špunda Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Sobotková Eva 1 Volný_los 0
Kopeček Jakub 1 Volný_los 0 Špunda Michal 0 Tomík Marek 2 Čech Miroslav 1 Volný_los 0 Fiala Matěj 1 Volný_los 0 Vlach Tomáš 1 Volný_los 0 Dostál Jaromír 1 Volný_los 0 Sobotková Eva 0 Fiala Milan 2 Komenda Jan 1 Volný_los 0
Kopeček Jakub 0 Tomík Marek 2 Čech Miroslav 1 Fiala Matěj 2 Vlach Tomáš 0 Dostál Jaromír 2 Fiala Milan 0 Komenda Jan 2
Tomík Marek 0 Fiala Matěj 2 Dostál Jaromír 2 Komenda Jan 0
Fiala Matěj 2 Dostál Jaromír 0
Fiala Matěj 1 Dostál Jaromír 2
Fiala Matěj 0 Dostál Jaromír 2
- Dostál Jaromír0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
2. | Fiala Matěj [CZE060241] |
3. | Fiala Milan [CZE051640] |
4. | Komenda Jan [CZE046827] |
5. | Tomík Marek [CZE060482] |
5. | Čech Miroslav [CZE070079] |
7. | Vlach Tomáš [CZE043523] |
7. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Kopeček Jakub [CZE055526] |
9. | Špunda Michal [CZE046073] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
2. | Fiala Matěj [CZE060241] |
3. | Fiala Milan [CZE051640] |
4. | Komenda Jan [CZE046827] |
5. | Tomík Marek [CZE060482] |
5. | Čech Miroslav [CZE070079] |
7. | Vlach Tomáš [CZE043523] |
7. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Kopeček Jakub [CZE055526] |
9. | Špunda Michal [CZE046073] |
Tento turnaj nemá přihlášky online