Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.02.2023 |
Název | Miapr Chaozz |
Rozhodčí | Schneider Petr |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Miapr, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baran Roman [CZE071891] | |
Bednár Karel [CZE074937] | |
Blaha Martin [CZE051243] | |
Frais Daniel [CZE037062] | |
Kielbas Josef [CZE064185] | |
Lores Juan [CZE070473] | |
Lukasík Tomáš [CZE035928] | |
Maršalík Ondřej [CZE054407] | |
Michálek David [CZE072343] | |
Niesner Lukáš [CZE064414] | |
Pavlíček Jiří [CZE058437] | |
Pisarčík Jaromír [CZE048628] | |
Plonka Jan [CZE069317] | |
Přeček David [CZE073032] | |
Puman Pavel [CZE062152] | |
Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Rychta Martin [CZE071366] | |
Šatanová Jarmila [CZE066500] | |
Škalák Lukáš [WRD074279] | |
TOP 24 - 9 [HOST_35] | |
Uhlíková Justýna [CZE073376] | |
Vajdíková Ivana [CZE061205] | |
Vrečka Patrik [CZE072496] | |
YYYHost žena III [HOST_60] | |
Zezulák Tomáš [CZE052123] |
1Miapr Chaozz--:--
Žádné utkání
2Miapr Chaozz--:--
Žádné utkání
3Miapr Chaozz--:--
Žádné utkání
4Miapr Chaozz--:--
Žádné utkání
5Miapr Chaozz--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Plonka Jan0
Plonka Jan 1 Puman Pavel 0
Plonka Jan 1 Lukasík Tomáš 0
Rohoň Róbert 0 Plonka Jan 1 Rychta Martin 0 Lukasík Tomáš 1
Rohoň Róbert 1 Maršalík Ondřej 0 Blaha Martin 0 Rychta Martin 1
Rohoň Róbert 1 Kielbas Josef 0 Lores Juan 0 Maršalík Ondřej 1 Blaha Martin 1 Frais Daniel 0 Rychta Martin 1 Pavlíček Jiří 0
Zezulák Tomáš 0 Rohoň Róbert 1 YYYHost žena III 0 Lores Juan 1 Blaha Martin 1 Škalák Lukáš 0 Niesner Lukáš 0 Rychta Martin 1
Uhlíková Justýna 0 Zezulák Tomáš 1 Rohoň Róbert 1 Bednár Karel 0 YYYHost žena III 1 Přeček David 0 TOP 24 - 9 0 Lores Juan 1 Vajdíková Ivana 0 Blaha Martin 1 Škalák Lukáš 1 Baran Roman 0 Vrečka Patrik 0 Niesner Lukáš 1 Michálek David 0 Rychta Martin 1
Volný_los 0 Uhlíková Justýna 1 Šatanová Jarmila 0 Rohoň Róbert 1 Volný_los 0 YYYHost žena III 1 TOP 24 - 9 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vajdíková Ivana 1 Škalák Lukáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vrečka Patrik 1 Michálek David 1 Volný_los 0
Lukasík Tomáš 1 Volný_los 0 Rychta Martin 1 Uhlíková Justýna 0 Šatanová Jarmila 0 Maršalík Ondřej 1 Rohoň Róbert 0 Niesner Lukáš 1 Baran Roman 1 Volný_los 0 Kielbas Josef 1 YYYHost žena III 0 Puman Pavel 1 TOP 24 - 9 0 Blaha Martin 1 Volný_los 0 Lores Juan 1 Volný_los 0 Pavlíček Jiří 1 Vajdíková Ivana 0 Plonka Jan 1 Škalák Lukáš 0 Přeček David 1 Volný_los 0 Bednár Karel 1 Volný_los 0 Frais Daniel 1 Vrečka Patrik 0 Pisarčík Jaromír 1 Michálek David 0 Zezulák Tomáš 1 Volný_los 0
Lukasík Tomáš 1 Rychta Martin 0 Maršalík Ondřej 1 Niesner Lukáš 0 Baran Roman 0 Kielbas Josef 1 Puman Pavel 1 Blaha Martin 0 Lores Juan 0 Pavlíček Jiří 1 Plonka Jan 1 Přeček David 0 Bednár Karel 0 Frais Daniel 1 Pisarčík Jaromír 1 Zezulák Tomáš 0
Lukasík Tomáš 1 Maršalík Ondřej 0 Kielbas Josef 0 Puman Pavel 1 Pavlíček Jiří 0 Plonka Jan 1 Frais Daniel 0 Pisarčík Jaromír 1
Lukasík Tomáš 0 Puman Pavel 1 Plonka Jan 0 Pisarčík Jaromír 1
Puman Pavel 0 Pisarčík Jaromír 1
Pisarčík Jaromír 0 Plonka Jan 1
Pisarčík Jaromír 0 Plonka Jan 1
- Plonka Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Plonka Jan [CZE069317] |
2. | Pisarčík Jaromír [CZE048628] |
3. | Puman Pavel [CZE062152] |
4. | Lukasík Tomáš [CZE035928] |
5. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
5. | Rychta Martin [CZE071366] |
7. | Maršalík Ondřej [CZE054407] |
7. | Blaha Martin [CZE051243] |
9. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
9. | Frais Daniel [CZE037062] |
9. | Lores Juan [CZE070473] |
9. | Kielbas Josef [CZE064185] |
13. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
13. | Škalák Lukáš [WRD074279] |
13. | YYYHost žena III [HOST_60] |
13. | Zezulák Tomáš [CZE052123] |
17. | Michálek David [CZE072343] |
17. | Vrečka Patrik [CZE072496] |
17. | Baran Roman [CZE071891] |
17. | Vajdíková Ivana [CZE061205] |
17. | TOP 24 - 9 [HOST_35] |
17. | Přeček David [CZE073032] |
17. | Bednár Karel [CZE074937] |
17. | Uhlíková Justýna [CZE073376] |
25. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Plonka Jan [CZE069317] |
2. | Pisarčík Jaromír [CZE048628] |
3. | Puman Pavel [CZE062152] |
4. | Lukasík Tomáš [CZE035928] |
5. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
5. | Rychta Martin [CZE071366] |
7. | Maršalík Ondřej [CZE054407] |
7. | Blaha Martin [CZE051243] |
9. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
9. | Frais Daniel [CZE037062] |
9. | Lores Juan [CZE070473] |
9. | Kielbas Josef [CZE064185] |
13. | Niesner Lukáš [CZE064414] |
13. | Škalák Lukáš [WRD074279] |
13. | YYYHost žena III [HOST_60] |
13. | Zezulák Tomáš [CZE052123] |
17. | Michálek David [CZE072343] |
17. | Vrečka Patrik [CZE072496] |
17. | Baran Roman [CZE071891] |
17. | Vajdíková Ivana [CZE061205] |
17. | TOP 24 - 9 [HOST_35] |
17. | Přeček David [CZE073032] |
17. | Bednár Karel [CZE074937] |
17. | Uhlíková Justýna [CZE073376] |
25. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
Tento turnaj nemá přihlášky online